Ne Yaparız / Uzmanlık Alanlarımız
Hizmetlerimiz
Uzmanlık Alanlarımız
Marka Pazarlama
Marka Pazarlama hizmetimiz, müşterilerimizin ürün ve markalarını tanınır ve tercih edilir kılmalarına yardımcı olur. Porter Novelli olarak, marka ile tüketici arasında bağ kurulmasını ve marka ya da ürün yaşam döngüsünün her aşamasında sadakati destekleyen ilişkiler tesis edilmesini sağlıyoruz. Markayı oluşturma ve yeniden konumlandırma, etkili kişi/kurumlara erişme, ürün lansmanları ve entegre çözümler konularında uzmanız.

Kurumsal İlişkiler
Kurumsal İlişkiler hizmetimiz, müşterilerimizin hissedarlar, çalışanlar ve birlikte iş yaptıkları topluluklar ile olan ilişkilerini dönüştürüyor. Porter Novelli olarak, sürdürülebilir itibar oluşturmak için gerekli organizasyonel davranışları vurgulayan, kapsamlı ve uzun vadeli bir bakış açısına sahibiz. Bu, kimi zaman müşterimize yeni bir pazarda kurumsal bir fırsat yakalamada ya da risk yönetimine hazır olmada yardım etmek anlamına gelebiliyor. Porter Novelli, kurumsal hikayeleri en yeni biçimlerde anlatıyor ve mesajların paydaş gruplar genelinde aynı olmasını sağlıyor. Belli bir hikayenin her hedef kitle üzerinde yankı bulması için en doğru kanalları keşfediyor ve itibarın soyut belirleyicileri olan ilişkilerin gücünü ölçmeye yönelik etkili araçlar kullanıyor. Günümüzde, itibar bir anda yerle bir olabiliyor. Porter Novelli, itibarı gerçek zamanlı analiz etmek ve yönetmek için çok özel araçlardan yararlanıyor.

Kamu İşleri
Porter Novelli Kamu İşleri, farklı müşteriler adına verdiği mücadeleler sonucu kazandığı, politika ve medya alanındaki uzmanlığını, deneyimli profesyonellerden oluşan global bir ağla paylaşıyor. Hem ortak aklımız hem de kamu politikası ve medya ilişkileri ağımız, günümüzde kamu işleri alanında yaşanan zorlukları ve gelecekteki fırsatları çok daha detaylı bir şekilde anlamamızı sağlıyor. Porter Novelli olarak, müşterilerimizin mesajlarının kolayca görünür olmadığı ya da geleneksel aklın daha kampanya başlamadan diğer tarafın zafer kazanacağını öngördüğü zor ve çokyönlü kampanyaların yönetilmesinde uzmanız.

Teknoloji
Hedef kitle araştırması ve veri inceleme alanlarında son derece titiz bir çalışma yürüten Porter Novelli, en yeni gelişme ve trendlere öncülük ederek, temel hedef kitleler arasında teknolojinin yaygınlaştırılması konusunda müşterilerine yardımcı oluyor. Dünya çapında 350'yi aşkın uzmandan oluşan teknoloji ekibimiz, yarı iletkenler, kurumsal donanım, yazılım, baskı ve görüntüleme, kablosuz servisler ve telekomünikasyon, küçük ölçekli işletme çözümleri, video oyunları ve ev eğlence sistemleri dahil pek çok pazarda deneyime sahip bulunuyor.

İrtibat


Serpil Güzel Ün
Müşteri Direktörü

serpilg@marjinal.com.tr
0 212 219 29 71