Haberler / GittiGidiyor Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
19.12.2016

Bültene ait dosyalar

GittiGidiyor'a Gamechangers Türkiye'den “İlişki Ödülü”
 
Hayata geçirdiği “Müşteri İlişkilerinde Çoklu Kanal Yönetimi” projesi ile müşteri memnuniyeti skorlarını yüzde 20 arttıran GittiGidiyor, Türkiye'nin en yenilikçi markaların belirlendiği Gamechangers Türkiye ödüllerinde İlişki Ödülü'nün sahibi oldu.
 
Türkiye'nin en yenilikçi şirket ve markalarını belirlemek amacıyla düzenlenen Gamechangers Türkiye ödüllerinde Türkiye'de e-ticaretin ev sahibi GittiGidiyor, müşteri ilişkilerinin 360 derece yönetilmesini sağlayan “Çoklu Kanal Yönetimi” projesi ile İlişki Ödülü'nün sahibi oldu.
 
Çoklu Kanal Yönetimi ile müşteriye dokunan her platforma tüm iletişim kanallarını adapte eden GittiGidiyor, bu sayede kısa süre içinde müşteri memnuniyeti skorlarını hızla yükseltti. Müşteri ilişkilerine 360 derecelik bir vizyonla ve tüm yönleriyle hakim olan GittiGidiyor, kullanıcılarının tercihlerini daha iyi anlayabilir hale gelirken onlara zaman kazandıran, hayatlarını kolaylaştıran yaratıcı uygulamalar da sunan bir altyapıya sahip oldu.
 
Konuyla ilgili açıklama yapan GittiGidiyor Müşteri Hizmetleri ve Satıcı Yönetimi Direktörü Bahadır Kılıç, “Çoklu kanal stratejimiz doğrultusunda müşterilerimiz ile aramızdaki sınırları kaldıran projelerimizi hayata geçirmeye önem veriyoruz. Bu sayede mükemmel müşteri deneyimi hedefimiz doğrultusunda tüm esnekliğimizle her türlü değişime uyum sağlayabilir duruma geldik. Bu projeyi hayata geçirdikten çok kısa süre sonra müşteri memnuniyeti skorlarımızı yüzde 20 oranında arttırmayı başardık. Bununla beraber finansal verimlilik bizim için bir diğer önemli kazanım oldu. Gamechangers gibi önemli bir yarışmada İlişki Ödülü'nü almak bizim için çok anlamlı. Gelecekte de müşteri memnuniyetini odağına alan yenilikçi projelere imza atmaya devam edeceğiz.” dedi.
 
İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
dileko@marjinal.com.tr
0212 219 29 71
 
GittiGidiyor hakkında
2001 yılında kurulan ve 15 yıllık geçmişiyle Türkiye'de e-ticaretin öncü pazaryeri olan GittiGidiyor, 2011 yılında dünyanın e-ticaret devi eBay ile güçlerini birleştirerek sektördeki lider konumunu daha da güçlendirdi. Aylık ortalama 60 milyon ziyaretçi, yaklaşık 16 milyonun üzerinde kayıtlı üyesiyle Türkiye'nin en çok tercih edilen alışveriş sitesi olan GittiGidiyor[1], avantajlı fiyatlarla milyonlarca ürüne ev sahipliği yapan; bireysel satıcılar, KOBİ ve büyük işletmelerin mağaza açıp işlerini büyüttüğü güvenli bir alışveriş platformudur. 50'den fazla kategoride 10 milyondan fazla ürün çeşidiyle farklılaşan GittiGidiyor, ödemeleri %100 güvence altına alan ödeme-onay sistemi “Sıfır Risk” kullanır. Yaklaşık her 2 saniyede 1 ürünün satıldığı site, 3,9 milyondan fazla indirilen mobil uygulamalarıyla ve mobil cihazlara uyumlu alışveriş ekranlarıyla trafiğinin yarısını mobilden almaktadır. www.gittigidiyor.com/cadde sayfası ile stil sahibi bir yaşam için öneriler sunan GittiGidiyor, www.gittigidiyor.com/atolye sayfasında ulaşılabilir tasarım ürünlerini tutkunlarıyla buluşturur. Uzman editörler tarafından hazırlanan özel içerik platformu blog.gittigidiyor.com ile alışverişte rehber olacak içerikler sunan GittiGidiyor, ulusal ve uluslararası alanda önemli e-ticaret ödülleriyle başarılarını taçlandırmaya devam ediyor. www.gittigidiyor.com  
 
[1]Türkiye İnternet Ölçümleme Araştırması (IAB) Temmuz 2016 sonuçları


  Share  Paylaş
GittiGidiyor
Hakkında
İnternetten alışverişin güvenilir ismi GittiGidiyor, 2001 yılından bu yana 11 milyondan fazla kişiyi bir araya getiriyor. GittiGidiyor’da aklınıza gelebilecek her şeyi kolaylıkla bulabilir, hem bireysel satıcılardan alışveriş yapabilir, hem kendiniz satış yapabilir veya online dükkan açarak işinizi büyütebilirsiniz. Kurumsal firmaysanız, GittiGidiyor’da resmi mağazanızı açabilir, satışlarınızı buradan yönetebilirsiniz. Cep telefonu ve tablet uygulamalarımızla ise alışverişe istediğiniz yerden devam edebilirsiniz. Güçlü potansiyeli ve güvenli ödeme sistemi Sıfır Risk ile dünyanın en büyük pazar yeri eBay’in dikkatini çeken GittiGidiyor, 2011 yılında eBay’in satın almasıyla birlikte, global eBay’in Türkiye iştirakı (eBay Türkiye) oldu. Türkiye’de internetten alışverişi güvenilir ve keyifli hale getiren GittiGidiyor, kullanıcılarına hayran kalacakları deneyimler yaşatmaya