Haberler / GittiGidiyor Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
03.12.2016

Bültene ait dosyalar

Legal 500'den GittiGidiyor'a hukuk ödülü
 
GittiGidiyor'un hukuk ekibi, Türkiye'nin en etkili hukuk profesyonellerinin yer aldığı “GC Powerlist Turkey Teams 2016” listesine girdi.
 
Önde gelen kurum içi çalışan hukuk ekiplerinin, hukuk alanında yaptıkları çalışmaları göz önünde bulundurarak ödüllendiren Legal 500, Türkiye'nin Etkili Hukuk Ekibi 2016 listesi olan GC Powerlist'i yayınladı.
 
Türkiye'de e-ticaretin ev sahibi GittiGidiyor'un Hukuk Direktörü Asım Serdar Yılmaz'ın önderliğindeki hukuk ekibi, Legal 500'ün bu yılki GC “Powerlist Turkey Teams 2016” listesine girdi.
 
GC Powerlist'in hukuk şirketlerinin yetkinliklerini analiz eden The Legal 500 ile işbirliği kapsamında yayınlanan listede, Türkiye'deki en etkili kurum içi çalışan avukatları ve ekipleri bulunuyor.
 
“GC Powerlist Turkey Teams 2016” listesine giren GittiGidiyor'un Hukuk Ekibi Direktörü Asım Serdar Yılmaz konuyla ilgili şu değerlendirmede bulundu: “2016 senesi içerisinde e-ticaret sektörünü etkileyen birden fazla hukuki düzenleme yapıldı.  Hukuk ekibi olarak hem söz konusu yasal düzenlemelere uyum sağlamak hem de yaratıcı çözümler ile şirketimizin hedeflerini dengede tutmak amacıyla çok çalıştık. Tüm bu çalışmalarımızın şirketimiz dışında da ödüllendirilmesinden mutluluk duyuyoruz.”
 
İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
dileko@marjinal.com.tr
0212 219 29 71
 
GittiGidiyor hakkında
2001 yılında kurulan ve 15 yıllık geçmişiyle Türkiye'de e-ticaretin öncü pazaryeri olan GittiGidiyor, 2011 yılında dünyanın e-ticaret devi eBay ile güçlerini birleştirerek sektördeki lider konumunu daha da güçlendirdi. Aylık ortalama 60 milyon ziyaretçi, yaklaşık 16 milyonun üzerinde kayıtlı üyesiyle Türkiye'nin en çok tercih edilen alışveriş sitesi olan GittiGidiyor[1], avantajlı fiyatlarla milyonlarca ürüne ev sahipliği yapan; bireysel satıcılar, KOBİ ve büyük işletmelerin mağaza açıp işlerini büyüttüğü güvenli bir alışveriş platformudur. 50'den fazla kategoride 10 milyondan fazla ürün çeşidiyle farklılaşan GittiGidiyor, ödemeleri %100 güvence altına alan ödeme-onay sistemi “Sıfır Risk” kullanır. Yaklaşık her 2 saniyede 1 ürünün satıldığı site, 3,9 milyondan fazla indirilen mobil uygulamalarıyla ve mobil cihazlara uyumlu alışveriş ekranlarıyla trafiğinin yarısını mobilden almaktadır. www.gittigidiyor.com/cadde sayfası ile stil sahibi bir yaşam için öneriler sunan GittiGidiyor, www.gittigidiyor.com/atolye sayfasında ulaşılabilir tasarım ürünlerini tutkunlarıyla buluşturur. Uzman editörler tarafından hazırlanan özel içerik platformu blog.gittigidiyor.com ile alışverişte rehber olacak içerikler sunan GittiGidiyor, ulusal ve uluslararası alanda önemli e-ticaret ödülleriyle başarılarını taçlandırmaya devam ediyor. www.gittigidiyor.com  
 
[1]Türkiye İnternet Ölçümleme Araştırması (IAB) Temmuz 2016 sonuçları


  Share  Paylaş
GittiGidiyor
Hakkında
İnternetten alışverişin güvenilir ismi GittiGidiyor, 2001 yılından bu yana 11 milyondan fazla kişiyi bir araya getiriyor. GittiGidiyor’da aklınıza gelebilecek her şeyi kolaylıkla bulabilir, hem bireysel satıcılardan alışveriş yapabilir, hem kendiniz satış yapabilir veya online dükkan açarak işinizi büyütebilirsiniz. Kurumsal firmaysanız, GittiGidiyor’da resmi mağazanızı açabilir, satışlarınızı buradan yönetebilirsiniz. Cep telefonu ve tablet uygulamalarımızla ise alışverişe istediğiniz yerden devam edebilirsiniz. Güçlü potansiyeli ve güvenli ödeme sistemi Sıfır Risk ile dünyanın en büyük pazar yeri eBay’in dikkatini çeken GittiGidiyor, 2011 yılında eBay’in satın almasıyla birlikte, global eBay’in Türkiye iştirakı (eBay Türkiye) oldu. Türkiye’de internetten alışverişi güvenilir ve keyifli hale getiren GittiGidiyor, kullanıcılarına hayran kalacakları deneyimler yaşatmaya