Haberler / BKM Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
29.11.2016

Bültene ait dosyalar

GameX oyun fuarının biletleri BKM Express ile yüzde 50 indirimli
 
BKM Express'in ödeme sponsoru olduğu GameX 2016 Uluslararası Dijital Oyun Fuarı 1 Aralık Perşembe günü kapılarını açıyor. Oyunseverlerin heyecanla beklediği, dijital oyun ve eğlence sektörünü bir araya getirecek olan etkinliğin biletlerini biletino.com üzerinden BKM Express ile satın alacaklar hem yüzde 50 indirim fırsatından yararlanacak hem de sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalayacak.
 
Türkiye'nin ilk dijital cüzdanı BKM Express'in ödeme sponsoru olduğu GameX 2016 Uluslararası Dijital Oyun Fuarı 1-4 Aralık tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleşecek. Oyun endüstrisinden uluslararası lider şirketlerin de katılacağı GameX, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesinin en geniş kapsamlı dijital oyun etkinliklerinden olma özelliği taşıyor.
 
Etkinliğin biletlerini BKM Express ile biletino.com üzerinden satın alan kullanıcılar ise hem yüzde 50 indirim fırsatından yararlanacak hem de yapılacak çekilişle sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalayacaklar.
 
BKM Express ile bilet alanlar arasından yapılacak çekilişle verilecek hediyeler ise şöyle:

- 30 adet Logitech G300S Gaming Mouse
- 30 adet Logitech G103 Gaming Keyboard
- 30 adet Logitech G240 Gaming  Mouse Pad
- 30 adet BKM Express.Dark Passage League of Legends Türkiye Büyük Finali 2016 Özel Forması
 
BKM Express eSporu destekliyor
BKM Express Türkiye'de hızla gelişen elektronik sporlara destek olmak amacıyla Dark Passage'ın League of Legends takımının da ana sponsoru oldu. eSpor'un günden güne yaygınlaştığı Türkiye'de, 2015 yılında eSpor alanında dağıtılan toplam ödül miktarının ortalama 1,5 milyon TL, lisanslı eSporcu sayısının 4 binin üzerinde olduğu, amatör eSpor takım sayısının ise 14 bini aştığı görülüyor. 2016 yılı itibariyle bu sayı artmaya devam ediyor. BKM Express de eSpora verdiği destekle tıpkı internet ve mobil ödemelerde olduğu gibi dijital teknolojilerle iç içe yaşayan genç nüfusa sunduğu güvenli, hızlı ve kolay ödeme çözümlerini tanıtmayı hedefliyor.
 
Kampanya hakkında detaylı bilgi için: https://bkmexpress.com.tr/kampanya/gamex2016/
 
Bilet satın almak için: https://www.biletino.com/event/eventdetail/2949
 
İlgili kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
(212) 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
BKM hakkında
1990 yılında 13 kamu ve özel Türk bankasının ortaklığıyla kurulan, hâlihazırda 28 bankanın üyesi olduğu Bankalararası Kart Merkezi‘nin (BKM) faaliyetleri, ödeme sistemleri içerisinde; nakit kullanımı gerekmeksizin her türlü ödemeyi veya para transferini sağlayan veya destekleyen sistem, platform ve altyapıları oluşturmak, işletmek ve geliştirmektir. Kredi kartı ve banka kartı uygulaması içinde bulunan bankalar arasında uygulanacak prosedürleri geliştirmek, standardizasyonu sağlamaya yönelik çalışmalar yaparak kararlar almak, Türkiye genelinde uygulamalar ile yurt içi kuralları oluşturmak, bankalar arasındaki takas ve hesaplaşmayı yürütmek, yurt dışı kuruluş ve komisyonlarla ilişkiler kurmak ve gerektiğinde üyelerini bu kuruluşlarda temsil etmek, halen her banka tarafından devam ettirilen işlemleri daha güvenli, süratli ve daha az maliyetli tek bir merkezden yürütmek, BKM'nin ana faaliyetleri arasında yer almaktadır. 2012 yılında hayata geçirilen BKM Express; BKM, bankalar ve e-ticaret dünyasının önde gelen firmalarıyla birlikte geliştirilen, İnternet alışverişlerini hızlı, kolay ve keyifli hale getiren bir ödeme sistemidir. Troy ile birlikte ise Türkiye kartlı ödeme sistemlerinde yeni bir dönem başlamıştır ve BKM, 1 Nisan 2016 tarihinde “Türkiye'nin Ödeme Yöntemi Troy”u hayata geçirmiştir. Şirket, 2023 yılında “nakitsiz bir toplum” hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir.
 
BKM Express hakkında
Bir BKM markası olan BKM Express, ücretsiz, hızlı, kolay ve güvenli bir dijital ödeme aracı ve Türkiye'nin ilk dijital cüzdan uygulamasıdır. Hâlihazırda 1,2 milyonu aşkın üyesi bulunan BKM Express, 15 bin noktada hizmet vermektedir. BKM Express ile iPhone ve Android uygulamaları üzerinden para gönderilebilmektedir. BKM Express, e-bağış alanındaki yeniliklerin de öncüsüdür ve mobil uygulaması üzerinden sivil toplum kuruluşlarına kolayca bağış yapılabilmektedir. www.bkmexpress.com.tr


  Share  Paylaş
BKM
Hakkında
1990 yılında 13 kamu ve özel Türk bankasının ortaklığıyla kurulan, hâlihazırda 29 bankanın üyesi olduğu Bankalararası Kart Merkezi‘nin (BKM) faaliyetleri, ödeme sistemleri içerisinde; nakit kullanımı gerekmeksizin her türlü ödemeyi veya para transferini sağlayan veya destekleyen sistem, platform ve altyapıları oluşturmak, işletmek ve geliştirmektir. Kredi kartı ve banka kartı uygulaması içinde bulunan bankalar arasında uygulanacak prosedürleri geliştirmek, standardizasyonu sağlamaya yönelik çalışmalar yaparak kararlar almak, Türkiye genelinde uygulamalar ile yurt içi kuralları oluşturmak, bankalar arasındaki takas ve hesaplaşmayı yürütmek, yurt dışı kuruluş ve komisyonlarla ilişkiler kurmak ve gerektiğinde üyelerini bu kuruluşlarda temsil etmek, halen her banka tarafından devam ettirilen işlemleri daha güvenli, süratli ve daha az maliyetli tek bir merkezden yürütmek, BKM’nin ana faaliyetleri arasında yer almaktadır. 2012 yılında hayata geçirilen BKM Express; BKM, bankalar ve e-ticaret dünyasının önde gelen firmalarıyla birlikte geliştirilen, İnternet alışverişlerini hızlı, kolay ve keyifli hale getiren bir ödeme sistemidir. Troy ile birlikte ise Türkiye kartlı ödeme sistemlerinde yeni bir dönem başlamıştır ve BKM, 1 Nisan 2016 tarihinde “Türkiye’nin Ödeme Yöntemi Troy”u hayata geçirmiştir. Şirket, 2023 yılında “nakitsiz bir toplum” hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir.