Haberler / Gazella Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
08.08.2017

Kurban Bayramı'nı Atlantik Okyanusu'nun kıyısında, Portekiz'in tarih kokan şehirleri Porto ve Lizbon'da geçirmeye ne dersiniz?
 
Gazella Turizm, Kurban Bayramı döneminde gezginleri Atlantik Okyanusu'nun doğu kıyısına, buram buram tarih kokan bir geziye davet ediyor. Seyahatseverler Gazella Turizm tecrübesiyle 29 Ağustos-02 Eylül tarihinde gerçekleşecek olan Porto-Lizbon gezisinde Sintra, Obidos, Nazara, Guimares ve Fatima gibi eşsiz yerleri görme imkânı buluyor.
 
Gazella Turizm, Kurban Bayramı tatilini tarihle iç içe geçirmek isteyen seyahatseverlere Portekiz'de mükemmel bir tur programı sunuyor. Gezginlerin Şair Lord Byron'un “dünyadaki en güzel köy” dediği Sintra'yı, Avrupa anakarasının batıdaki en uç noktası Roca Burnu'nu ve daha birçok tarihi yapıyı görme imkânı bulacağı Porto-Lizbon gezisinin gidiş-dönüş seferleri Türk Hava Yolları tarafından yapılacak. Ayrıca gezginlere 5 yıldızlı otelde kalma fırsatı ve evlerinden havaalanına, havaalanından evlerine ücretsiz transfer imkanı sağlanacak.
 
Porto-Lizbon turunda gezginleri neler bekliyor?

  • UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan, birbirinden güzel beş yer: Heronimos Manastırı ve Belem Kulesi, Sintra, Batalha Manastırı ve Porto Tarihi Merkezi
  • UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan, şair Lord Byron'un “Dünyadaki en güzel köy” dediği Sintra
  • Efsanelere konu olan balıkçı kasabası Nazare
  • Hristiyan hacılara uzun zaman boyunca ev sahipliği yapan Fatima
  • Belem Pastanesi'nde bölgenin ünlü lezzeti "pasteis"in tadımı
  • Avrupa anakarasının batıdaki en uç noktası Roca Burnu
  • Portekiz'in ünlü Fado gecesinde yerel müzik eşliğinde eğlence
  • Günümüzde hala kullanımda olan ve Portekiz tarihini anlatan duvarları ile bilinen tarihi Sao Bento Tren İstasyonu
  • Gaia Bölgesi'nin enfes lezzetleri
 
 
Gazella farkıyla Porto ve Lizbon
Gazella'nın sunduğu Porto-Lizbon turu ekstra gezileri, müze ve ören yeri giriş ücretlerinin tamamını ve ev-havalimanı transferlerini de kapsıyor. 29 Ağustos-02 Eylül tarihleri arasında yapılacak olan Porto-Lizbon turu 5 yıldızlı otellerde konaklama, THY ile uçuş ve kahvaltı dâhil 1.420 Euro.
 
İlgili Kişi:  
Dilek Özcan 
Marjinal Porter Novelli  
0212 219 29 71
dileko@marjinal.com.tr
 
 
Gazella Turizm hakkında
1996'da kurulan Gazella Turizm, tüm dünyada keyifle gezeceğiniz yerlere yaratıcı, konforlu ve özenle tasarlanmış konsept turlar düzenler; özgün seyahat anlayışı ve yüksek hizmet standardı ile kendinizi özel hissedeceğiniz eşsiz deneyimler sunar. Tam Hizmet Acentesi yaklaşımıyla uçak bileti, vize, yurtiçi ve yurtdışı otel rezervasyonu gibi tüm seyahat ihtiyaçlarınıza cevap verir. Gazella MICE ise, uzmanlaşmış ekibi ile kongre, özel organizasyon, toplantı ve bayi organizasyonları konusunda hizmet veren yenilikçi, çok yönlü ve uluslararası alanda güvenilirliğini kanıtlamış bir turizm acentesidir. www.gazella.com
 
 


  Share  Paylaş
Gazella
Hakkında
1996’da kurulan Gazella Seyahat Acentesi, geçmişi Fethiye’de yer alan Letoonia Tatil Köyü’ne kadar uzanan 25 yıllık bir turizm geleneğine sahiptir. Gazella, tüm dünyada keyifle gezeceğiniz yerlere konforlu ve özenle tasarlanmış turlar sunar. Tam Hizmet Acentesi konseptiyle misafirlerinin uçak bileti, vize, yurtiçi ve yurtdışı otel rezervasyonu gibi tüm seyahat ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Gazella MICE, uzmanlaşmış ekibi ile kongre, özel organizasyonlar, toplantılar ve bayi organizasyonları konusunda hizmet veren çok yönlü bir turizm acentesidir. Gazella düzenlediği turlarda tüm hizmetleri bir arada sunan bir seyahat acentesi olarak bütün seyahat ihtiyaçlarına cevap vermek, grup büyüklüğünü en fazla 20 kişiyle sınırlı tutmak, misafirlerine ev-havalimanı arasında transfer hizmeti vermek, ücrette kalite dengesi gözetmek, saklı maliyet çıkarmamak ve tüm turlarının kesin kalkışlı olması ilkeleri çerçevesinde hizmet vermektedir. Gazella, dünyanın gezip görmekten büyük keyif aldığımız güzelliklerini bizden sonraki nesillere bozulmadan bırakma düşüncesinden yola çıkarak, Tema Vakfı aracılığı ile turlarında kişi başına düşen karbon salınımına denk miktarda fidan dikmekte ve WWF Türkiye’nin yürüttüğü “Türkiye’nin Canı” projesine destek vermektedir. www.gazella.com, www.binrota.com.