Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
07.08.2017

Bültene ait dosyalar

Merhaba,
 
Jüri üyeleri arasında Moğollar grubunun efsane müzisyeni Cahit Berkay, usta oyuncu ve ses sanatçısı Zuhal Olcay, başarılı fotoğraf sanatçısı Nihat Odabaşı ile organizatör ve menajer Selçuk Kaya bulunan Işığını Yansıt Müzik Yarışması'nın yarı finali, 5 Ağustos 2017 akşamı Marmara Forum'da gerçekleştirildi.
 
Marmara Forum ziyaretçilerinin yoğun ilgi gösterdiği yarı final elemesinde toplam 16 katılımcıdan en yüksek puanı alan sekiz yarışmacı,  yarışmaya devam etme hakkı kazandı.
 
Etkinliğin bültenini, yarışmaya devam etmeye hak kazanan isimleri, videolarını ve fotoğraflarını ekte bilginize sunuyoruz.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.