Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
01.08.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Magnesia'nın beşinci yıl kutlamalarında Buray coşkusu!
 
Manisa'nın en önemli çekim merkezi Forum Magnesia, kuruluşunun beşinci yılında ziyaretçilerini unutulmaz bir konserle coşturdu. Başarılı şarkıcı Buray, 28 Temmuz Cuma akşamı gerçekleştirilen beşinci yıl kutlamalarına damgasını vurdu.
 
Manisa'nın buluşma noktası Forum Magnesia, beşinci yılı şerefine gerçekleştirdiği kutlamalarda sevilen şarkıcı Buray'ı Manisalılarla ilk kez buluşturdu. Bu özel etkinlik kapsamında sosyal medya anketiyle belirlenen 10 şanslı Buray hayranı, ünlü şarkıcıyla yüz yüze tanışma fırsatını yakaladı. Manisalı hayranlarının yoğun ilgiyle karşılaşan şarkıcı, besteci ve söz yazarı Buray, izleyenlere yeni klip müjdesini de Forum Magnesia sahnesinden verdi. Yaz sonunda yayınlanması planlanan “Sahiden” isimli şarkısı için klip çalışmalarına başlayacaklarını müjdeleyen Buray, bir İngilizce albüm projesinin de olduğunu belirterek, Manisalı hayranlarının coşkusundan çok memnun kaldığını dile getirdi.
 
Forum Magnesia, beşinci yıl kutlamasında konser verecek sanatçıyı misafirlerine sormuş, gerçekleştirilen anket sonucunda açık ara önde gelen başarılı şarkıcı Buray kutlamalara davet edilmişti.

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forummagnesia.com/
https://www.facebook.com/ForumMagnesia/
https://twitter.com/ForumMagnesia
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.