Haberler / GAP Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
25.07.2017

Yılın en heyecanlı çocuk aktivitesi Gap Kids Casting Call 2017 başlıyor!
 
Gap Türkiye, Elle Dergisi işbirliğiyle tüm çocukları Gap vitrinlerinde yer almaya çağırıyor. Gap Türkiye'nin stil sahibi çocuklara yönelik düzenlediği geleneksel Gap Kids Casting Call etkinliği ağustos ayında başlıyor.
 
Her yıl yoğun ilgi gören Gap Kids Casting Call, bu yıl Gap Türkiye ve Elle Dergisi işbirliğiyle gerçekleşiyor. Gap Kids Casting Call 2017 kapsamında stil sahibi, kendinden emin, mutlu, istekli, komik, sevecen, enerjik, “cool” çocuklar, Gap vitrinlerinde ve Elle Dergisi sayfalarında yer alma fırsatına kavuşacak.
 
Çocuklarının Gap Kids Casting Call 2017'ye katılmasını isteyen ebeveynlerin, 14 Ağustos - 08 Eylül 2017 tarihleri arasında Gap Türkiye Facebook sayfasını beğenmesi, sayfa altında oluşturulan Gap Kids Casting Call 2017 isimli uygulamaya 0 – 12 yaş arasındaki çocuklarının fotoğraflarını yüklemesi ve gerekli bilgileri kaydetmesi yeterli olacak.
 
Başvuru süresi tamamlandıktan sonra, Gap ve moda konusunda uzman Elle Türkiye yetkililerinden oluşan jüri, finalistleri belirleyecek. Gap Kids Casting Call 2017 finalistleri 15 Eylül 2017'den den itibaren Gap Türkiye Facebook sayfasında halk oylamasına sunulacak.  2 Ekim 2017'de son bulacak halk oylamasının sonuçları yine ekim ayı içinde Gap Türkiye'nin sosyal medya hesaplarından duyurulacak.
 
Elle jürisinin seçeceği stil sahibi minikler Elle Dergisi'nin kasım sayısında yayımlanacak özel moda çekiminde ve belirli Gap vitrinlerinde yer alma şansı yakalayacak.
 
Gap Kids Casting Call 2017 Kategorileri şöyle sıralanıyor:  

  1. 0-4 Baby Boy
  2. 0-4 Baby Girl
  3. 5-12 Kids Boy
  4. 5-12 Kids Girl
Gap Kids Casting Call projesiyle Gap Türkiye ve Elle Dergisi ayrıca “En Sevimli Kardeşler / İkizler”, “En İyi Saç”, “En Güzel Gülüş” ve “Elle Türkiye'nin Seçimi En Stil Sahibi Minik” kategorilerinde de çocukları sevindirecek.
 
 
 
İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
dileko@marjinal.com.tr
 
http://www.gap.com.tr/
https://instagram.com/gapturkiye/?hl=en
https://www.facebook.com/GapTurkiye
https://twitter.com/gapturkiye
 
Gap Hakkında
Dünyadaki en ünlü ve ikonik giyim ve aksesuar markalarından biri olan Gap, 1969'da San Fransisco'da kuruldu. Gap'in koleksiyonları modern bir gardırobun temelini inşa etmek için dizayn edildi: Denim olan her şey, klasik beyaz tişört ve bej pantolon gibi mutlaka sahip olunması gereken parçalar... İlk uluslararası mağazasını 1987'de Londra'da açan Gap, hem online mağazalarıyla, hem de   dünya çapında yaklaşık 1.700 mağazasıyla müşterilerine ulaşmaya devam ediyor. Gap markası, giyim ve aksesuar koleksiyonları olan GapKids, babyGap, GapMaternity, GapBody ve GapFit'i kapsıyor. Gap bugün Türkiye'de 31 perakende mağazası ve www.gap.com.tr adresindeki online satış sitesiyle, tişörtler, kapüşonlu sweat-shirtler, özel kesimli pantolonlar ve kot pantolonlar gibi, bir gardıropta mutlaka bulunması gereken kıyafetler için en iyi seçenek olmaya devam ediyor.
 


  Share  Paylaş
GAP
Hakkında
Dünyadaki en ikonik giyim ve aksesuar markalarından biri olan Gap, 1969’da San Fransisco’da kuruldu. Gap’in koleksiyonları modern bir gardırobun temelini inşa etmek için dizayn edildi: Denim olan her şey, klasik beyaz tişört ve chino pantolon gibi mutlaka sahip olunması gereken parçalar... İlk uluslararası mağazasını 1987’de Londra’da açan Gap, hem online mağazalarıyla, hem de dünya çapında 2000’e yakın mağazasıyla müşterilerine ulaşmaya devam ediyor. Gap markası, giyim ve aksesuar koleksiyonları olan GapKids, babyGap, GapMaternity, GapBody ve GapFit’i kapsıyor. Gap bugün Türkiye’de 30 mağazası ve www.gap.com.tr adresindeki online satış sitesiyle, tişörtler, sweat-shirtler, pantolonlar ve denim parçalar gibi, bir gardıropta mutlaka bulunması gereken kıyafetler için en iyi seçenek olmaya devam ediyor.