Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
20.07.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Bornova Çocuk Kulübü'nde bu hafta:
Spor Yapmayı Seviyorum!
 
Özel temalarıyla hem miniklerin hem büyüklerin dikkatini çeken Forum Bornova Çocuk Kulübü etkinliklerinin bu haftaki konusu “Spor Yapmayı Seviyorum”.
 
İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova, minikler için hem öğreten hem eğlendiren çocuk kulübü etkinliklerine “spor yapmayı seviyorum” temasıyla devam ediyor. 22 - 23 Temmuz Cumartesi ve Pazar günleri Forum Bornova'yı ziyaret edecek minikler, eski bir jimnastikçi ve milli buz hokeyi oyuncusu olan Burak Gümüşlü ile beraber spora dair pek çok bilgi edinme fırsatı bulacak, değişik bir spor dalı tanıyacak ve hareketli bir hafta sonu geçirecek.
 
ForumBüs ile doğaya yolculuk devam ediyor
Forum Bornova, minikler için hem öğreten hem eğlendiren yaratıcı etkinliklerine ForumBüs'te düzenlenecek Çiçek Atölyesi ile devam ediyor. Temmuz ayı boyunca her hafta sonu ForumBüs'te düzenlenecek atölye çalışmasında çocuklar saksı boyamayı ve çiçek dikmeyi öğrenirken, keyifli dakikalar geçirecek.
 
Bu hafta sonunu keyifle geçirmek için tüm İzmirli çocuklar Forum Bornova'ya davetli!
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.