Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
13.07.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Erzurum Kart'tan Temmuz sürprizi: 350 TL alışverişe, 35 TL hediye
 

 
Erzurumluların buluşma noktası Forum Erzurum, ziyaretçileri için hazırladığı kazançlı sürprizlerine bir yenisini daha ekliyor. Harcadıkça kazandıran Forum Erzurum Kart, 15 – 23 Temmuz 2017 tarihleri arasında 350 TL alışverişe 35 TL kazandıracak.
 

 
Forum Erzurum Kart'ın bu çok özel kampanyası kapsamında katılımcılar, aynı gün ve tek seferde yapacakları 350 TL alışveriş karşılığında anında 35 TL yüklü Forum Erzurum Kart'a sahip olacak. Kartların içindeki miktarı Forum Erzurum'daki tüm mağazalarda kullanmak mümkün olacak.
 
Forum Erzurum Kart sayesinde özel ve ayrıcalıklı kampanyalardan faydalanma şansı yakalayan ziyaretçiler, özel indirimler ve fırsatlar ile alışverişlerini yaparken bir yandan da kazanmanın mutluluğunu yaşıyor.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forum-erzurum.com.tr/
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/  
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.