Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
10.07.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Erzurum'un Oyun Bahçesi'ne yoğun ilgi
 
Alışveriş ve eğlencenin adresi Forum Erzurum'un 5-9 Temmuz tarihlerinde çocuklara özel gerçekleştirdiği Oyun Bahçesi etkinliği, yoğun katılımla sona erdi.
 

Alışveriş, sinema, lezzet ve eğlenceyi aynı çatı altında buluşturan Forum Erzurum, Oyun Bahçesi etkinliğiyle 5 Temmuz - 9 Temmuz tarihleri arasında çocukları keyifli atölyeler, şovlar, tiyatro oyunları ve turnuvalarda buluşturdu. Erzurumlu minikler tarafından büyük ilgi gören Forum Erzurum Oyun Bahçesi beş gün boyunca Türk Bayrağı Yapım Atölyesi, Mutluluk Bahçesi Doğaçlama Tiyatro ve Baloncuk Şov, Cup Cake Atölyesi, Sosis Balon, Yüz Boyama etkinliği, Tespih Atölyesi, XBox Turnuvası, Kukla Şov, Kukla Atölyesi, Sihirbaz gösterisi, Sihir Atölyesi ve Jonglör Şov gibi pek çok etkinliğe sahne oldu.
 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forum-erzurum.com.tr/
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.