Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
29.06.2017

Bültene ait dosyalar

Yaz tatili öncesinde Marmara Forum'dan alışveriş yapan herkes, tatil yolu yakıtını bedavaya getirecek
 
Marmara Forum, Petrol Ofisi işbirliğiyle gerçekleştirdiği kampanyayla 120 TL'ye varan akaryakıt hediye kartı sunacak.
 
İstanbul'un alışveriş ve eğlence merkezi Marmara Forum'un Petrol Ofisi'yle düzenlediği akaryakıt kampanyası, misafirlerinin yüzünü güldürecek. Misafirler 30 Haziran tarihinde başlayacak kampanyayla aynı gün içerisinde tek seferde 300 TL - 499 TL arası alışverişlerinde 30 TL'lik, 500 TL - 999 TL arası alışverişlerinde 50 TL'lik, 1000 TL ve üzeri alışverişlerindeyse 120 TL'lik yakıt kazanacak.

Marmara Forum müşterileri, Petrol Ofisi Hediye Yakıt Kartını kullanabilmek için Positive Card'larını aktif hale getirdikten sonra 31 Ekim tarihine kadar anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında yakıt yüklemesi yaptırabilecek. Her müşterinin aynı gün içinde bir kez yararlanabileceği kampanyayla ilgili ayrıntılı bilgi için www.marmaraforum.com.tr veya www.petrolofisi.com.tr web sayfaları ziyaret edilebilir.


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.marmaraforum.com.tr/
https://www.facebook.com/marmaraforum
https://www.instagram.com/marmaraforum/
https://twitter.com/MarmaraForum
https://www.youtube.com/channel/UC_kVnvCNEc0qAHS9Ps-kOIA
https://tr.pinterest.com/marmaraforum/

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.