Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
28.06.2017

Bültene ait dosyalar

Gökhan Keser Forum Bornova'da İzmirliler ile buluştu!
 
Türk pop müziğinin parlayan yıldızlarından Gökhan Keser, bayram öncesi Forum Bornova'da verdiği konserde en sevilen parçalarını İzmirliler için seslendirdi.
 
İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova pop müziğin sevilen ismi Gökhan Keser'i hayranlarıyla buluşturdu. Genç ve başarılı sanatçı Gökhan Keser, İzmir'de ilk kez gerçekleştirdiği akustik konser ile birbirinden güzel parçaları, Forum Bornova ziyaretçileri için seslendirdi.
 
Forum Bornova sahnesinde unutulmayacak müzik dolu anlara imza atan sanatçı, bu özel akşamda hem kendi parçalarını hem de herkesce sevilen şarkıları, İzmirlilere geniş bir repertuvarda sundu.
 
24 Haziran günü gerçekleşen konserde hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan İzmirli sanatçı, hem başarılı performansıyla göz doldurdu hem de sevenlerine unutamayacakları bir akşam yaşattı.
 
Forum Bornova'nın canlı müzik etkinlikleri yaz boyunca sürecek!
 
Forum Bornova, Gökhan Keser'in akustik konseri ile başladığı  geleneksel yaz akşamı canlı müzik etkinlikleri yaz boyunca devam edecek. Forum Bornova ziyaretçilerine eğlenceli anlar yaşatacak konserlerde Luz Band, Grup Kafama Göre ve So Soul Band birbirinden keyifli parçaları yorumlayacak. Yaz konserleri her hafta Salı, Perşembe ve Cuma günleri Forum Bornova ziyaretçileri ile buluşacak.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.