Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
24.06.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Magnesia'nın beşinci yıl kutlamalarına kim gelsin?
 
Forum Magnesia, beşinci yıl kutlamasında konser verecek sanatçıyı düzenlediği anketle Manisalıların oylamasına sunuyor.
 
Manisa'nın en önemli çekim merkezi ve buluşma noktası Forum Magnesia, kuruluşunun beşinci yılını kutlamaya hazırlanıyor. Kutlama hazırlıkları kapsamında bir konser etkinliği düzenleyecek olan Forum Magnesia, misafirlerine “Konserimizde kimi dinlemek istersiniz?” diye soruyor.
 
Forum Magnesia, sosyal medyada yapılacak anket çalışmasıyla misafirlerine, belirlenen beş sanatçı arasından seçim yapma şansı sunarak ankette en çok yorumu alan sanatçıyı misafirleriyle buluşturacak. Buray, Cem Belevi, Derya Uluğ, Sinan Akçıl ve Yusuf Güney'in oylanacağı anketin sonunda, Forum Magnesia'nın beşinci yılı Manisalıların en çok sevdiği şarkıcıyla kutlanacak. Oylamaya katılmak için www.facebook.com/ForumMagnesia/ ve www.instagram.com/forum_magnesia/ adreslerine tıklanabilir.
 

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forummagnesia.com/
https://www.facebook.com/ForumMagnesia/
https://twitter.com/ForumMagnesia
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.