Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
23.06.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Bornova, Ramazan Bayramı'nda cıvıl cıvıl olacak
 
İzmir'in çekim merkezi Forum Bornova gerçekleştireceği etkinlikler ile İzmirlilerin bayramını renklendirecek. Ramazan Bayramı öncesi başlayacak yaz saati uygulaması ile ziyaretçiler alışveriş ve eğlencenin keyfini daha uzun yaşayacak.
 
Türkiye Ramazan ayının birlik ve beraberlik ruhunu yaşarken İzmir'in çekim merkezi Forum Bornova'nın gerçekleştireceği etkinlikler Ramazan Bayramı'na renk katacak.   
 
Ücretsiz ikramlar
Forum Bornova Ramazan ayı boyunca olduğu gibi bayramda da ziyaretçilerine macun, limonata ve pamuk şeker ikram edecek. İzmirliler hem alışverişin keyfini doyasıya yaşayacak hem de geleneksel Ramazan'ı aratmayacak bir nostalji yolculuğuna çıkacak.
 
Oyunlar ile bayramın eğlencesi katlanacak
Ayrıca 80-90 kuşağının eğlenceli, unutulmaz oyunları Retro Games Festival alanında İzmir'in çekim merkezi Forum Bornova'nın ziyaretçileriyle buluşmaya devam edecek. Retro Games etkinliğinde tüm zamanların en çok satan kişisel bilgisayar modeli Commodore 64 ile geçmişe eğlenceli bir yolculuk yapılacak. Pinball oyunu ile katılımcılar topu hedefe ulaştırarak en yüksek puanı elde etmeye çalışacak. Ayrıca bozuk paralarla oynanan çivi futbolu, karşılıklı rakiplerin performanslarıyla tekrar hayat bulacak. Langırt oyununda çekişmeli mücadelelere sahne olacak etkinlikte ayrıca, dev oyun makineleriyle Street Fighter, Mortal Kombat, Punisher, Kick Off gibi birbirinden farklı ve dönemin en iyi oyunları ile geçmişe eğlenceli ve nostaljik bir yolculuk yapılacak.
 
Canlı müzik ile renkli bayram akşamları
Forum Bornova açık hava konserlerinin ilki Gökhan Keser'in sevilen şarkılarını seslendireceği akustik konserle 24 Haziran Arife Günü gerçekleşecek. Canlı müziklerin renk katacağı konserler dizisi Ramazan Bayramı'nda ve ardından yaz boyunca da devam edecek. Forum Bornova ziyaretçilerine eğlenceli ve unutulmaz anlar yaşatacak konserlerde So Soul Band, Grup Kafama Göre ve Luz Band birbirinden güzel parçaları yorumlayacak.
 
ForumBüs'te eğlence bayramda da devam edecek
Forum Bornova'nın etkinlik otobüsü ForumBüs'te ise yapılacak atölye çalışmaları ile ziyaretçiler keyifli anlar yaşayacak. Bayram boyunca yapılacak Keçe Atölyesi'nde minik ziyaretçiler keçeden çerçeve yapımını öğrenerek rengarenk bir bayram geçirecek. Ayrıca Forum Bornova Çocuk Kulübü özel temaları ve konuklarıyla çocukları mutlu etmeye bayramda da devam edecek.
 
Saat 23.00'e kadar alışveriş ve eğlence
Forum Bornova, ziyaretçilerinin Ramazan Bayramı'nın neşesini ailece daha uzun yaşayabilmeleri için çalışma saatlerini de yeniden düzenledi. Bayramın ilk günü 13.00'da açılacak Forum Bornova, yeni düzenlemeye göre bayram boyunca saat 23.00'e kadar arası açık olacak.
Forum Bornova'nın 21 Haziran'da başlayan 10.00 – 23.00 yaz saati uygulaması Eylül ayına kadar devam edecek.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.