Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
22.06.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Kapadokya'nın hediye kutusu kampanyası başladı

Nevşehir'in ilk alışveriş ve eğlence merkezi Forum Kapadokya, konuklarına bir ay boyunca çeşitli armağanlarla sürpriz yapıyor. 150 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes, kutu kutu hediyelerden birini kazanıyor.
 
Forum Kapadokya'dan 20 Haziran-20 Temmuz tarihleri arasında haftaiçi günlerde tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm misafirler, hediye kutusundaki butona basarak sürpriz armağanlara sahip oluyor. 10 TL ila 100 TL arasında değişen hediye çekleriyle kampanyadan yararlanmak için siz de Forum Kapadokya'yı ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

www.forum-kapadokya.com/
https://www.facebook.com/forumkapadokyaavm
https://twitter.com/forum_kapadokya
https://instagram.com/forum_kapadokya/
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.