Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
15.06.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Magnesia'dan Babalar Günü'ne özel hem eğlendiren hem kazandıran yarışma
 
Forum Magnesia, babalar ve çocuklarını Robotik Yarışması ile eğlenceye çağırıyor.
 

Robotime Bilim Akademisi ile Forum Magnesia'nın Babalar Günü'ne özel gerçekleştireceği Robotik Yarışması, 17 Haziran Cumartesi günü katılımcılara birbirinden heyecanlı anlar yaşatmaya hazırlanıyor. 7-10 yaş ve 10-15 yaş olmak üzere iki ayrı kategoride düzenlenecek yarışmada aileler birlikte yaptıkları robotları daha sonra birbirleriyle yarıştıracaklar.
 
Yarışmada her iki kategorideki birincilere 150 TL hediye çeki, ikincilere 100 TL hediye çeki ve üçüncülere logo seti verilecek. Forum Magnesia, eğlenerek yarışma fırsatını kaçırmak istemeyen bütün aileleri Robotik Yarışması'na bekliyor.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forummagnesia.com/
https://www.facebook.com/ForumMagnesia/
https://twitter.com/ForumMagnesia
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.