Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
15.06.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Aydın, sanatseverleri genç yeteneklerle buluşturmaya devam ediyor
 
Neslihan Kalaycı Resim Sergisi, 15 Haziran Perşembe günü saat 18.00'den itibaren davetlilere renkli anlar yaşatacak.
 
Sanatı destekleme amacının gereklerini yerine getiren Aydın'ın alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, bu kez Aydınlıları dikkat çeken bir yetenekle bir araya getiriyor. Neslihan Kalaycı'nın en renkli çalışmalarının sergileneceği Resim Sergisi, 15 Haziran Perşembe günü saat 18.00'den itibaren davetlilerle buluşacak.
 
1998 Nazilli doğumlu sanatçı, genç yaşına rağmen kısa zamanda büyük başarılara imza attı. Yüksek Yalova Güzel Sanatlar Lisesi'ni birincilikle kazanan ve aynı dereceyle bitiren Neslihan Kalaycı yarışmalarda aldığı yüksek derecelerle başarısını taçlandırmaya devam ediyor.
 
En renkli çalışmalarıyla sergide yerini alacak bu yetenekle tanışmak isteyen herkes sergiyi 18 Haziran'a kadar ziyaret edebilecek.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumaydin.com/
https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.