Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
14.06.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Trabzon'da renkli Ramazan etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor
 
Trabzon'un alışveriş ve eğlence merkezi Forum Trabzon'un özel Ramazan dekoru büyük ilgi görüyor. Ziyaretçilerin fotoğraf çekmek için yarıştığı, lezzetli ikramların büyük ilgi gördüğü bu özel organizasyonu kaçırmayın!
 

 
Forum Trabzon'un Ramazan'a özel hazırladığı etkinlikler dizisi, tüm hızıyla devam ediyor. İftar öncesi ve sonrası gerçekleştirilen Türk müziği dinletileri, cuma, cumartesi ve pazar günleri iftar sonrası geleneksel Osmanlı kostümleriyle dağıtılan şerbet ve macun ikramları, ziyaretçilerin yüzünü güldürüyor.
 
Herkesin merak ettiği Mehter Takımı Forum Trabzon'da!
10 Haziran 2017 Cumartesi akşamı, Forum Trabzon ziyaretçileri iftar sonrası Mehter Takımı gösterisi izleme imkanı buldu. AVM içerisinde ve Fener alanında 1,5 saat sürecek bir performans sergileyen ekip, gösterişli bir görsel şölene imza attı.
 
Forum Trabzon Babalar Günü'nde herkesi Sunay Akın söyleşisine bekliyor
Bu yıl Ramazan ayına denk gelen Babalar Günü'nde şair, yazar, gazeteci, araştırmacı ve tiyatro oyuncusu Sunay Akın, Forum Trabzon ziyaretçilerine özel bir gösteri sergileyecek. 18 Haziran Pazar günü iftar öncesi saat 17.00'de gerçekleşecek “Mahya Işıkları” isimli tek kişilik gösteride “En Baba Sohbetler” ile Trabzonlular bambaşka bir seyahate yelken açacak.

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumtrabzon.com/
https://www.facebook.com/ForumTrabzonAVM
https://twitter.com/ForumTrabzonAvm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.