Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
13.06.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Bornova'da Babalar Günü'ne özel maket tekne yarışması yapılacak
 
18 Haziran 2017 Pazar günü gerçekleşecek etkinlikte model tekneler zamana karşı yarışacak ve kazananlar birbirinden değerli hediyelerin sahibi olacak.
 
İzmir'in en prestijli alışveriş merkezlerinden Forum Bornova, 18 Haziran'da Deniz Yıldızı Bulvarı'ndaki havuzda, Babalar Günü'ne özel maket tekne yarışması gerçekleştirecek.
 
Bu yıl 11.si yapılacak yarışmada babalar ve çocuklardan oluşan takımlar etapları mümkün olan en kısa sürede tamamlamaya çalışacak. Etapları en kısa sürede bitirecek olan takımları özel sürpriz hediyeler bekliyor. İlk üçe giren tüm takımlara Oasis Aquapark'a çift kişilik giriş biletin hediye edileceği yarışmada ayrıca birinci takıma Black & Decker CD714Crew2 matkap, ikinci takıma ise Katamino Classic eğitici akıl oyunu hediye edilecek. 
 
Bu keyifli etkinliğe katılmak isteyenlerin 18 Haziran saat 12.00'ye kadar Forum Bornova Danışma Masası'na kayıt yaptırmaları gerekiyor.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.