Haberler / GittiGidiyor Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
14.06.2017

Bültene ait dosyalar

 
Türkiye'nin favori babası Cem Yılmaz
 
GittiGidiyor'un Poltio işbirliğiyle Babalar Günü'ne özel düzenlediği ankette Türkiye'nin en sevilen babaları seçildi. Toplamda 6.595 oyun kullanıldığı anketin sonuçlarına göre, Cem Yılmaz yüzde 22'lik oy oranıyla Türkiye'nin en sevilen ünlü babası oldu. Halit Ergenç yüzde 15 ile ikinci olurken, ünlü futbolcular Wesley Sneider ve Atiba Hutchinson yüzde 13'er oy oranıyla üçüncü sıraya yerleşti.
 
Türkiye'nin lider e-ticaret platformu GittiGidiyor, sosyal anket servisi Poltio işbirliğiyle Babalar Günü için 29 Mayıs-5 Haziran tarihleri arasında bir anket düzenledi. Babalar Günü'ne dair kutlama alışkanlıklarının sorgulandığı ve toplamda 6.595 oy kullanılan ankette, Türkiye'nin en sevilen babaları da seçildi. Anketin “Ünlü babalar arasında en sevdiğiniz kim?” sorusuna verilen cevaplara göre, yüzde 22'lik oy oranıyla Cem Yılmaz Türkiye'nin favori babası oldu. Yılmaz'ı yüzde 15 ile ünlü oyuncu Halit Ergenç izledi.

Şampiyonlukla kapatılan 2016-2017 sezonunda oğlu Noah taraftarın sevgilisi haline gelirken, Beşiktaşlı futbolcu Atiba Hutchinson da bu yılın favori babaları arasında yerini aldı. Atiba Hutchinson ve Galatasaraylı futbolcu Wesley Sneijder yüzde 13'er oy oranıyla üçüncülüğü paylaştı. İki yıldız sporcuyu yüzde 12 ile Engin Altan Düzyatan, yüzde 6'şar oy oranıyla Mustafa Sandal ve Mehmet Günsur, yüzde 5 ile Fatih Terim, son olarak yüzde 4'er oy oranıyla Yılmaz Erdoğan ve Emre Altuğ takip etti.  
 
 
İlgili Kişi: 
Dilek Özcan 
Marjinal Porter Novelli 
dileko@marjinal.com.tr 
0212 219 29 71 
 
GittiGidiyor hakkında 
2001 yılında kurulan ve 16 yıllık geçmişiyle Türkiye'de e-ticaretin öncü pazaryeri olan GittiGidiyor, 2011 yılında global e-ticaret devi eBay'in çatısı altına girdikten sonra sektördeki lider konumunu daha da güçlendirdi. Aylık ortalama 60 milyon ziyaret, 18 milyon kayıtlı üyesiyle Türkiye'nin en çok tercih edilen alışveriş sitesi olan GittiGidiyor1, avantajlı fiyatlarla milyonlarca ürüne ev sahipliği yapan; bireysel satıcılar, KOBİ ve büyük işletmelerin mağaza açıp işlerini büyüttüğü güvenli bir alışveriş platformudur. 50'den fazla kategoride 15 milyondan fazla ürün çeşidiyle farklılaşan GittiGidiyor, ödemeleri %100 güvence altına alan ödeme-onay sistemi “Sıfır Risk” kullanır. Yaklaşık her 2 saniyede 1 ürünün satıldığı site, 5 milyon kez indirilen mobil uygulamalarıyla ve mobil cihazlara uyumlu alışveriş ekranlarıyla trafiğinin %68'ini mobilden almaktadır. www.gittigidiyor.com/cadde sayfası ile stil sahibi bir yaşam için öneriler ve uzman editörler tarafından hazırlanan özel içerik platformu blog.gittigidiyor.com ile alışverişte rehber olacak içerikler sunan GittiGidiyor, ulusal ve uluslararası alanda önemli e-ticaret ödülleriyle başarılarını taçlandırmaya devam ediyor. www.gittigidiyor.com 
 
 
 
 


  Share  Paylaş
GittiGidiyor
Hakkında
İnternetten alışverişin güvenilir ismi GittiGidiyor, 2001 yılından bu yana 11 milyondan fazla kişiyi bir araya getiriyor. GittiGidiyor’da aklınıza gelebilecek her şeyi kolaylıkla bulabilir, hem bireysel satıcılardan alışveriş yapabilir, hem kendiniz satış yapabilir veya online dükkan açarak işinizi büyütebilirsiniz. Kurumsal firmaysanız, GittiGidiyor’da resmi mağazanızı açabilir, satışlarınızı buradan yönetebilirsiniz. Cep telefonu ve tablet uygulamalarımızla ise alışverişe istediğiniz yerden devam edebilirsiniz. Güçlü potansiyeli ve güvenli ödeme sistemi Sıfır Risk ile dünyanın en büyük pazar yeri eBay’in dikkatini çeken GittiGidiyor, 2011 yılında eBay’in satın almasıyla birlikte, global eBay’in Türkiye iştirakı (eBay Türkiye) oldu. Türkiye’de internetten alışverişi güvenilir ve keyifli hale getiren GittiGidiyor, kullanıcılarına hayran kalacakları deneyimler yaşatmaya