Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
12.06.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Trabzon'dan Babalar Günü'ne özel ücretsiz yemek kampanyası
 
Düzenlediği etkinliklerle yalnızca Trabzon'un değil, çevre illerin de çekim merkezi haline gelen Forum Trabzon, Babalar Günü'ne özel bir kampanya başlatıyor. Kampanya kapsamında Forum Trabzon, 12-18 Haziran 2017 tarihlerinde aynı gün tek fiş/faturada 250 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine 20 TL yüklü Ticket Restaurant Yemek Kartı hediye ediyor.
 
Yüklü tutar kadar ücretsiz yemek servisi alınabilen bu kart, alışveriş merkezindeki Ticket Restaurant alt yapısı bulunan tüm restoranları kapsıyor.
 
Belirtilen tutarda alışveriş yapan ziyaretçilerin Danışma Masası'na kayıt yaptırarak fişlerini ibraz etmeleri kampanyaya katılım için yeterli oluyor. Alınan yemek kartlarının son kullanma tarihi ise 30 Haziran 2017.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumtrabzon.com/
https://www.facebook.com/ForumTrabzonAVM
https://twitter.com/ForumTrabzonAvm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.