Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
07.06.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Bornova'nın dev Monopoly yarışmasına yoğun ilgi
 
Her oyunun birincisine ve günün birincisine de sürpriz hediyelerin verildiği dev Monopoly oyununda heyecan devam ediyor
 

İzmir'in çekim merkezi Forum Bornova tüm İzmirlilerin davetli olduğu dev bir Monopoly oyunu organize ediyor. Homeros Meydanı'na kurulan dev Monopoly oyununa İzmirliler yoğun ilgi gösteriyor.
 
13 Haziran Salı gününe kadar devam edecek etkinlik kapsamında ziyaretçiler, 13.00-21.00 saatleri arasında dört kişilik takımlar halinde oyunlarını oynuyor. Monopoly'nin geçmişten günümüze piyonları, retro kartları, paraları, ahşap ev ve otelleri ile oyun severler oyunun zamansız eğlencesini yaşıyor.
 
Tek fiş veya faturada 75 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerin katılabildiği oyunda, her oyunun birincisine ve günün sonunda en yüksek puan kazanan misafire sürpriz hediyeler de veriliyor.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.