Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
06.06.2017

Bültene ait dosyalar

Karnelerini alan öğrenciler, Forum Erzurum'da yaza keyifli bir giriş yapacak
 
10-11 Haziran, saat 15.00-17.00 arasında gerçekleşecek etkinlikler ile öğrenciler karne sevincini Forum Erzurum'da doyasıya yaşarken yaz tatiline de keyifli bir giriş yapma fırsatı yakalayacak.
 
Alışveriş ve eğlencenin adresi Forum Erzurum, 9 Haziran Cuma günü yaz tatiline girecek öğrenciler için eğlenceli aktiviteler düzenleyecek. 
 
10-11 Haziran saat 15.00-17.00 arasında gerçekleşecek etkinlikler kapsamında yapılacak Karagöz – Hacivat Gölge Oyunu, Karagöz – Hacivat Atölyesi, Kukla Şov ve Kukla Atölyesi ile öğrenciler karne sevincini Forum Erzurum'da doyasıya yaşarken yaz tatiline de keyifli bir giriş yapma fırsatı yakalayacak.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forum-erzurum.com.tr/
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.