Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
02.06.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Bornova Çocuk Kulübü, Çevre Haftası'nda çocuklara geri dönüşümü anlatacak
 
Forum Bornova Çocuk Kulübü her hafta birbirinden özel temaları ve konuklarıyla çocukları mutlu etmeye devam ediyor. İzmirlilerin buluşma noktası Forum Bornova'nın gelenekselleşen Çocuk Kulübü Oyunları'nın bu haftaki konusu ise çevre ve geri dönüşüm.  
 

5 Haziran Dünya Çevre haftası kapsamında, Forum Bornova Çocuk Kulübü'nün bu hafta sonu teması, geri dönüşümü önemsiyorum ve çevremi seviyorum olacak.
 
Haftanın konuğu olarak bir heykeltıraşı ağırlayacak olan Çocuk Kulübü'nde çocuklar geri dönüşüm malzemelerinden heykel yapacak. Çocuklara her attıklarının çöp olmadığı ve geri dönüşümünün çevreye kazanımları eğlenceli bir dille anlatılacak.
 
Forum Bornova, doğa sevgisiyle gerçekleşecek bu etkinliğe, tüm çocukları ve ailelerini davet ediyor.

Kitaplar, tasarım, spor, çevre, teknoloji, arkadaşlık, işbirliği, farklılıklara saygı, bilim, macera, mutluluk gibi pek çok temanın işlendiği Forum Bornova Çocuk Kulübü'nde, yazar, fizyoterapist, psikolog, müzisyen, bilişim uzmanı, gazeteci, dansçı gibi birçok farklı alandan konuklar her hafta sonu çocuklarla buluşuyor.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.