Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
01.06.2017

Bültene ait dosyalar

Nevşehir Belediyesi'nin geleneksel iftar sofrası
Forum Kapadokya'nın katkısıyla kurulacak
 
Nevşehir Belediyesi'nin Ramazan ayında geleneksel hale getirdiği geleneksel iftar çadırındaki sofra, 2 Haziran günü Forum Kapadokya'nın katkılarıyla kurulacak.
 
“Her şey senin için” sloganıyla hizmet veren Forum Kapadokya, ailesi ve arkadaşlarıyla neşeli bir Ramazan geçirmek isteyen tüm Nevşehirlileri Ramazan boyunca düzenlenecek etkinlikler kapsamında ağırlamanın yanı sıra şehrin geleneksel iftar çadırına da katkıda bulunacak.
 
Forum Kapadokya, Nevşehir Belediyesi'nin Ramazan ayında geleneksel hale getirdiği ve bu yıl Modern Pazar Yeri altındaki salonda yer alan iftar sofrasına sponsor olacak. 2 Haziran günü Forum Kapadokya'nın katkılarıyla kurulacak sofrada 1.500 kişi iftar yemeği için buluşacak.
 
Belediyenin geleneksel hale getirdiği iftar çadırı, Ramazan ayında yoğun iş temposu sebebiyle evde yakınlarıyla sofraya oturamayanların yanı sıra dar gelirli vatandaşlara da bir aile ortamında buluşma imkanı sunuyor.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr  
 
www.forum-kapadokya.com/
https://www.facebook.com/forumkapadokyaavm
https://twitter.com/forum_kapadokya
https://instagram.com/forum_kapadokya/
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.