Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
01.06.2017

Bültene ait dosyalar

Aydınlıların Ramazan'ına keyif katacak etkinlikler Forum Aydın'da başladı
 
Aydın'ın alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, Ramazan boyunca sürecek etkinlikleri ile ziyaretçilerin bu özel ayına keyif katacak. Üstelik Forum Aydın Ramazan ayı boyunca saat 23.00'e kadar açık olacak.
 
Aydın'ın alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın'ın Ramazan ayına özel gerçekleştirdiği etkinlikler kapsamında Perşembe, Cuma ve Cumartesi akşamları iftar sonrasında saat 21.30'da başlayacak konserler verilecek.
 
Cuma günleri Yusuf Bircan Demir ve Enes Uluç'un, Cumartesi akşamları ise Grup Nayla'nın vereceği konser ile ziyaretçiler eğlenceli zaman geçirme fırsatını yakalayacak.
 
Ayrıca Aydın Gençlik Merkezi, Perşembe günleri halk oyunları ve Hacivat - Karagöz gösterilerinin yanı sıra tasavvuf dinletileri ve sema gösterisi ile ziyaretçileri eski Ramazan aylarına götürecek.
 
Ramazan ayında saat 23.00'e kadar açık olacak Forum Aydın'da ziyaretçiler bu sayede hem alışveriş hem de eğlencenin keyfini doyasıya yaşayacak.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumaydin.com/
https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.