Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
30.05.2017

Bültene ait dosyalar

8. Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren eserler Forum Trabzon'da sergilendi
 
Şehrin eğlence ve alışveriş merkezi Forum Trabzon, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından düzenlenen 8. Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren eserlere ev sahipliği yaptı.
 

Düzenlediği etkinliklerle şehrin çekim merkezi haline gelen Forum Trabzon'un, 23-27 Mayıs 2017 tarihleri arasında ev sahipliği yaptığı “Topraktan Gelen Yaşamlar” sergisine yoğun ilgi gösterildi.
 
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından düzenlenen 8. Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren eserleri görmek isteyen yüzlerce kişinin ziyaret ettiği sergi büyük beğeni topladı.

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumtrabzon.com/
https://www.facebook.com/ForumTrabzonAVM
https://twitter.com/ForumTrabzonAvm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.