Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
18.05.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Magnesia Alışveriş Merkezi genel müdürlük görevine Özgür Tekdemir getirildi
 
1 Mayıs 2017 tarihi itibarıyla Forum Magnesia Alışveriş Merkezi Genel Müdürü olarak atanan Tekdemir, AVM'nin giriş rakamları ve cirosu hakkında bilgi verirken bu yıl için sürprizlerini de açıkladı.
 

Manisa'nın en önemli çekim merkezi ve buluşma noktası Forum Magnesia Alışveriş Merkezi'nin yeni Genel Müdürü Özgür Tekdemir oldu.
 
1 Mayıs 2017 tarihi itibarıyla Forum Magnesia Genel Müdürü olarak atanan Tekdemir'in 10 yılı Multi Türkiye'de olmak üzere 14 yıldan fazla sektör deneyimi bulunuyor. Tekdemir, daha önce Denizli'nin alışveriş ve yaşam merkezi Forum Çamlık'ta Kıdemli Operasyonlar Yöneticisi olarak görev yapıyordu.
 
Konuyla ilgili açıklama yapan Tekdemir, Forum Magnesia'nın 2016 yılı giriş rakamları ve cirosu ile ilgili bigileri de paylaştı. 2016 yılında toplam 5,6 milyon kişi ziyaretçi ağırlandığını ve yine 2016 yılı toplam cirosunu da 151 milyon TL'ye yükselttiklerini vurgulayan Tekdemir, bu yıl da önemli projeleri hayata geçirerek büyümelerini sürdüreceklerini ifade etti. 
 
Tekdemir açıklamasının devamında şunları söyledi: ”Ramazan döneminde kapanış saatimizi 23.00'e çekerek alışveriş keyfini uzatacağız. Daha sonra yaz saati uygulamamız ile Cuma ve Cumartesi günleri de kapanış saatimizi 23.00'e çekerek yaz alışverişini hareketlendirmeyi planlıyoruz. Hem Ramazan'da hem de sonrası için birçok eğlenceli etkinliğe de imza atacağız. 5. yıl dönümümüzü kutlamayı planladığımız Temmuz ayında ise ünlü bir sanatçının Forum Magnesia'da sahneye çıkacağı müjdesini de şimdiden vermek isterim.”
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forummagnesia.com/
https://www.facebook.com/ForumMagnesia/
https://twitter.com/ForumMagnesia

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.