Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
17.05.2017

Bültene ait dosyalar

Gençler, Forum Kayseri Gençlik Festivali'nde Aydilge ve Yüksek Sadakat ile coştu
 
Kıvılcımların dansla birleştiği gösterilerin ziyaretçilere unutulmaz dakikalar yaşattığı festivalde sevilen grup Yüksek Sadakat ve enerjik şarkıları ile dikkat çeken Aydilge de gençlere müzik ziyafeti yaşattı.

 
İmza attığı farklı, eğlenceli ve dinamik etkinlikleri ile Kayserili gençlerin buluşma noktası olan Forum Kayseri, Gençlik Festivali'nin 2.sini gerçekleştirdi.
 
Eğlenceli spor etkinlikleri ve dans gösterilerinin yanı sıra konserler ile şehrin sosyal ve kültürel yaşamına renk katan Forum Kayseri Gençlik Festivali, Cuma günü Dijital Futbol Turnuvası ile başlayarak Pazar akşamına kadar devam etti.
 
Fire Storm Grubu'nun ateş ile gerçekleştirdiği dans şovları nefesleri keserken profesyonel dansçıların hip-hop dans gösterileri ziyaretçilere unutulmaz dakikalar yaşattı. Festivalde Yüksek Sadakat Grubu ve Aydilge de sevilen şarkıları ile hayranlarına müzik ziyafeti yaşattı. Yoğun seyirci ve hayran kitlesinin katılımıyla gerçekleşen konserlerde sanatçılar bir an olsun enerjisini kaybetmeden seyirciyi sürekli coşturdu. Ayrıca yerel rock grubu Anadolu Rock da sevilen şarkıları gençlerle birlikte söyledi.
 
Gençlik Festivali kapsamında, saha üzerine kurulan kameradan görüntü alan gözlükler ile kendilerini kuş bakışı izleyen takımların yarıştığı Dijital Futbol Turnuvası ise eğlenceli görüntülere sahne oldu. 64 takım 3 gün boyunca kıyasıya mücadele etti. Pazar günü gerçekleşen final maçlarından sonra dereceye giren ilk 3 takıma kupa ve para ödülleri ile tüm katılımcılara madalya verildi.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
www.forumkayseri.com
https://www.facebook.com/ForumKayseriAlisverisMerkezi
https://twitter.com/ForumKayseri
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 
 
 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.