Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
18.05.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Erzurum, 35 TL yüklü Forum Erzurum Kart hediye ediyor
 
Erzurumluların buluşma noktası Forum Erzurum, tek seferde yapılan 350 TL ve üzeri alışverişlerde 35 TL yüklü Forum Erzurum kart hediye ediyor.
 
22 – 26 Mayıs tarihleri arasında devam edecek kampanya kapsamında katılımcılar kazandıkları kartlar içindeki miktarı Forum Erzurum'daki mağazalarda kullanabilecek.
 
Forum Erzurum Kart sayesinde Forum Erzurum'un özel ve ayrıcalıklı kampanyalardan faydalanma şansı yakalayan ziyaretçiler, özel indirimler ve fırsatlar ile alışverişlerini yaparken bir yandan da kazanmanın mutluluğunu yaşıyor.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forum-erzurum.com.tr/
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/  
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.