Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
17.05.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Erzurum'un Anneler Günü'ne özel atölye çalışmalarına yoğun ilgi
 
Forum Erzurum'un misafirleri atölye çalışmalarına katılarak anneleri için hediyelerini kendi elleri ile tasarladı.
 

Erzurumluların buluşma noktası Forum Erzurum, Anneler Günü'nde annelerine farklı hediye vermek isteyenler için üç tasarım atölyesi çalışması organize etti.
 
Böylece Forum Erzurum misafirleri atölye çalışmalarına katılarak anneleri için hediyelerini kendi elleriyle tasarlama fırsatını yakaladı.
 
“Annelerin En Özeline, Hediyelerin En Güzeli” sloganı ile yapılan atölye çalışmalarının ilki 12 Mayıs Cuma günü gerçekleştirildi. İlk etkinlikte kendi elleriyle kupa bardak tasarımları yapan katılımcılar 13 Mayıs Cumartesi günü mutfak önlükleri için 14 Mayıs Pazar günü ise üçlü fotoğraf panosu tasarımları yaptı.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forum-erzurum.com.tr/
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.