Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
16.05.2017

Bültene ait dosyalar

“Karadeniz Fırtınası” Trabzonspor'un yarım asırlık tarihi Forum Trabzon'da sergilenecek
 
Düzenlediği etkinliklerle Trabzon'un çekim merkezi haline gelen Forum Trabzon, bu kez de Karadeniz Fırtınası'nın yarım asırlık tarihine ev sahipliği yapacak. “50 Yıl, 50 Sözcük, 50 Fotoğraf” temalı Trabzonspor sergisi, 19 – 28 Mayıs 2017 tarihleri arasında Forum Trabzon'da ziyaretçilerle buluşacak.
 
Spora ve sporcuya verdiği destekle de tanınan, şehrin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Trabzon, bu kez 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Trabzonspor'un tarihini ziyaretçileriyle buluşturacağı eşsiz bir sergiye imza atacak. Trabzonspor'un Türk futbolunun son 50 yılına damgasını vuran büyük mücadelesini konu edinen sergi, her bir fotoğrafa eşlik eden 50 sözcükle  “Trabzonsporluluk” denince akla gelen sembol ve değerleri betimliyor.
 
Karadeniz Fırtınası'nın yarım asırlık mazisinden gelip geçen tüm futbolculara, yöneticilere, teknik ekiplere, emektar çalışanlarına ve en önemlisi kalbini Bordo-Mavi'ye adamış milyonlarca taraftara armağan niteliğindeki serginin açılışı Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta ve Teknik Direktör Ersun Yanal'ın katılımı ile 19 Mayıs 2017 günü saat 18.00'de Forum Trabzon'da gerçekleştirilecek. Açılışta protokolün birçok değerli ismi de yer alacak.
 
Forum Trabzon, Anadolu'dan şampiyonluğa uzanan bir kentin “yokluktan varlık yaratma” mücadelesine şahit olmak ve Trabzonspor'un tarihi ve kültürel birikimini yakından görmek isteyen herkesi 19 – 28 Mayıs 2017 tarihleri arasında Trabzonspor sergisine davet ediyor.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumtrabzon.com/
https://www.facebook.com/ForumTrabzonAVM
https://twitter.com/ForumTrabzonAvm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.