Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
15.05.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Magnesia'da anneler kahkaha dolu bir gün geçirdi
 
Manisa'nın en önemli çekim merkezi ve buluşma noktası Forum Magnesia, hayatımızın en büyük enerji kaynağı olan anneler için neşeleri yerine getiren bir etkinliğe imza attı.
 
14 Mayıs Pazar Anneler Günü'nde Forum Magnesia'da gerçekleştirilen “Kahkaha Yogası” etkinliği, katılımcı annelere neşeli anlar yaşattı. Kişisel Gelişim Uzmanı Özden Kurnaz tarafından eğitimi verilen, son yıllarda tüm dünyada ilgi gören popüler rahatlama ve sakinleşme yöntemlerinden biri olan Kahkaha Yogası sayesinde Manisalı anneler, Forum Magnesia'da doğru nefes tekniklerini öğrenerek kahkahanın gücünden faydalanma imkanı yakaladı.
 

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forummagnesia.com/
https://www.facebook.com/ForumMagnesia/
https://twitter.com/ForumMagnesia
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.