Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
13.05.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Bornova'nın çifte kampanyası Anneler Günü'ne renk katacak
 
İzmir'in en prestijli alışveriş merkezlerinden Forum Bornova, Anneler Günü'ne özel başlattığı çifte kampanya ile annelerin gününü renklendirecek.
 
Forum Bornova'nın ziyaretçileri için oluşturduğu özel alışveriş uygulaması ForumBox kullanıcıları 10-14 Mayıs tarihleri arasında Forum Bornova mağazalarından yapacakları 100 TL ve üzeri alışverişlerinde Anneler Günü'ne özel çift kişilik sinema bileti hediyesinin sahibi olacak. Stoklarla sınırlı olan kampanyada hediye edilecek sinema biletleri Forum Bornova Cinemaximum'da 3D hariç tüm filmlerde bu yılın sonuna kadar geçerli olacak. ForumBox uygulamasını, App Store veya Google Play'den ücretsiz indirebilirsiniz.
 
Forum Bornova'nın yine 14 Mayıs'a kadar devam edecek diğer kampanyasında ise AVM içerisinde yer alan etkinlik alanına gelerek fotoğraf çektirenlere veya #benimannem etiketiyle Instagram'da fotoğraf paylaşanlara fotoğrafların baskısı hediye edilecek.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.