Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
09.05.2017

Bültene ait dosyalar

Siz zahmet etmeyin yemekler bu kez bizden
 
Trabzon'un alışveriş ve eğlence merkezi Forum Trabzon, 14 Mayıs Anneler Günü'nde kadın ziyaretçilerine özel Ticket Restaurant Yemek Kartı kampanyası başlattı.
 
Kampanya kapsamında 8-14 Mayıs tarihleri arasında aynı günde ve tek fiş/faturada 250 TL ve üzeri alışverişlere 20 TL yüklü Ticket Restaurant Yemek Kartı hediye edilecek. Böylece ziyaretçiler, bu kart ile Forum Trabzon AVM'de bulunan ve Ticket Restaurant Yemek Kartı anlaşmalı tüm restoranlarda, kartta yüklü olan tutar kadar ücretsiz yemek servisi alacak.
 
Stoklar ile sınırlı, kadın ziyaretçilere özel kampanyada verilecek hediye Ticket Restaurant Yemek Kartı, 30 Haziran 2017 tarihine kadar geçerli olacak.
 
Kampanyaya katılmak isteyen ziyaretçilerin Forum Trabzon AVM mağazalarından belirtilen tutarlarda alışveriş yaparak, Danışma Masası'nda fişlerini ibraz ettirip kayıt yapmaları ise yeterli oluyor.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumtrabzon.com/
https://www.facebook.com/ForumTrabzonAVM
https://twitter.com/ForumTrabzonAvm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.