Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
06.05.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Aydın Bowling Turnuvası kazananları ödüllerini aldı
 
Toplam 22 takımın katıldığı turnuva sonucunda Centone takımı birinci, Atasun-Click Clock takımı ikinci, Cinemaximum takımı ise üçüncü oldu. Gerçekleştirilen ödül töreninde takımlar, kupa ve madalyalarını alırken aynı zamanda SPA paketi, hediye çekleri ve kahvaltı ödülleri de kazandı.
 
Aydın'ın alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın'ın, AVM geneli çalışanlar arasında düzenlediği bowling turnuvasında dereceye giren takımlar ödüllerini aldı.
 
17 Nisan‘da başlayan ve 3 Mayıs'ta yapılan final maçları ile son bulan turnuvaya toplam 22 takım katıldı. Takımların hem eğlendiği hem de heyecanlı maçlar yaptığı turnuvada birinciliği Centone, ikinciliği Atasun-Click Clock, üçüncülüğü Cinemaximum takımları kazandı.
 
256 Bowling ve Eğlence Merkezi'nde gerçekleşen turnuvanın, ödül töreni ise bugün Forum Aydın Zeytin Meydanı'nda gerçekleştirildi. Forum Aydın Bowling Turnuvası Komitesi ve Forum Aydın Yönetimi kazananları tebrik ederek hediyelerini kendilerine takdim etti. Dereceye giren takımlar kupa ve madalyalarını alırken aynı zamanda yoğun geçen dönemin en güzel hediyesi olacak masaj ve SPA paketi, hediye çekleri ve kahvaltı ödülleri de kazandı.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumaydin.com/
https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.