Haberler / GittiGidiyor Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
06.05.2017

Bültene ait dosyalar

 
Hediyenizi kendinize göre değil, annenize göre seçin!

GittiGidiyor bu yıl Anneler Günü'ne eğlenceli bir reklam filmi serisi ile giriyor. Çocuklarından gelen hediyelerle her koşulda mutlu olan anneleri konu alan GittiGidiyor, “Hediyenizi kendinize göre değil, annenize göre seçin” mesajını mizahi bir anlayışla veriyor. Annelerin zevkine uygun binlerce hediye seçeneğini tüketiciyle buluşturan marka, GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyelerine de özel indirim yapıyor.
 
GittiGidiyor, bu yıl Anneler Günü'nü birbirinden eğlenceli reklam filmleriyle karşılıyor. Dijital mecralardan izlenebilecek filmlerde, annelerin, çocuklarının kendi zevkine göre seçtikleri hediyelerle bile mutlu oluşu ve çocuklarına duydukları koşulsuz sevgi ironik bir tarzda ele alınıyor. Anne ve çocuk arasındaki özel bağa mizahi bir dille dikkat çeken reklam filmleri üç bölümden oluşuyor.
 
Reklamlarda “Hediyenizi kendinize göre değil, annenize göre seçin” mesajı veren GittiGidiyor, kampanyayı sosyal medyaya da taşıyor. “Anne sana bunu alayım mı?” sorusuyla reklamlarda kullanılan 3 üründen birinin görselini annelerine gönderenler, gelen birbirinden ilginç yanıtları #gittigidiyor ve #tamanneleregöre etiketleriyle paylaşıyor.
 
GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyelerine özel indirim
 
“Aklınızda ne varsa GittiGidiyor'da” sloganıyla özenle seçilmiş binlerce hediye alternatifi sunan marka, Anneler Günü sürprizlerine indirim fırsatları da ekliyor. Bu yıl 14 Mayıs'ta kutlanacak Anneler Günü yaklaşırken GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyelerine 250 TL ve üzeri alışverişlerinde 25 TL anında indirim avantajı sağlanıyor. İndirim, 3-14 Mayıs tarihleri arasında yapılan alışverişlerde, Anneler Günü kampanyasındaki seçili ürünlerde geçerli.
 
GittiGidiyor'un Anneler Günü reklam üçlemesinin tüm bölümleri için:
 
https://youtu.be/84uxiD5Czg0
https://youtu.be/Sc0Spx6w57A
https://youtu.be/xOn7j32qb20
 
 
İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli​​
0212 219 29 71
dileko@marjinal.com.tr
 
GittiGidiyor hakkında
2001 yılında kurulan ve 16 yıllık geçmişiyle Türkiye'de e-ticaretin öncü pazaryeri olan GittiGidiyor, 2011 yılında global e-ticaret devi eBay'in çatısı altına girdikten sonra sektördeki lider konumunu daha da güçlendirdi. Aylık ortalama 60 milyon ziyaret, 17 milyon kayıtlı üyesiyle Türkiye'nin en çok tercih edilen alışveriş sitesi olan GittiGidiyor[1], avantajlı fiyatlarla milyonlarca ürüne ev sahipliği yapan; bireysel satıcılar, KOBİ ve büyük işletmelerin mağaza açıp işlerini büyüttüğü güvenli bir alışveriş platformudur. 50'den fazla kategoride 10 milyondan fazla ürün çeşidiyle farklılaşan GittiGidiyor, ödemeleri %100 güvence altına alan ödeme-onay sistemi “Sıfır Risk” kullanır. Yaklaşık her 2 saniyede 1 ürünün satıldığı site, 4,3 milyon kez indirilen mobil uygulamalarıyla ve mobil cihazlara uyumlu alışveriş ekranlarıyla trafiğinin %60'ını mobilden almaktadır. www.gittigidiyor.com/cadde sayfası ile stil sahibi bir yaşam için öneriler ve uzman editörler tarafından hazırlanan özel içerik platformu blog.gittigidiyor.com ile alışverişte rehber olacak içerikler sunan GittiGidiyor, ulusal ve uluslararası alanda önemli e-ticaret ödülleriyle başarılarını taçlandırmaya devam ediyor. www.gittigidiyor.com
 
[1] Türkiye İnternet Ölçümleme Araştırması (IAB) Aralık 2016 sonuçları


  Share  Paylaş
GittiGidiyor
Hakkında
İnternetten alışverişin güvenilir ismi GittiGidiyor, 2001 yılından bu yana 11 milyondan fazla kişiyi bir araya getiriyor. GittiGidiyor’da aklınıza gelebilecek her şeyi kolaylıkla bulabilir, hem bireysel satıcılardan alışveriş yapabilir, hem kendiniz satış yapabilir veya online dükkan açarak işinizi büyütebilirsiniz. Kurumsal firmaysanız, GittiGidiyor’da resmi mağazanızı açabilir, satışlarınızı buradan yönetebilirsiniz. Cep telefonu ve tablet uygulamalarımızla ise alışverişe istediğiniz yerden devam edebilirsiniz. Güçlü potansiyeli ve güvenli ödeme sistemi Sıfır Risk ile dünyanın en büyük pazar yeri eBay’in dikkatini çeken GittiGidiyor, 2011 yılında eBay’in satın almasıyla birlikte, global eBay’in Türkiye iştirakı (eBay Türkiye) oldu. Türkiye’de internetten alışverişi güvenilir ve keyifli hale getiren GittiGidiyor, kullanıcılarına hayran kalacakları deneyimler yaşatmaya