Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
05.05.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Çamlık'ta Çiçek Festivali başlıyor
 
8-14 Mayıs tarihleri arasında yapılacak Çiçek Festivali'nde, rengarenk çiçekler ziyaretçilere görsel bir şölen sunacak. Ayrıca bir sosyal sorumluluk projesi de bu görsel şölene eşlik edecek.
 
Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık, 8-14 Mayıs tarihleri arasında Çiçek Festivali düzenleyecek.
 
Forum Çamlık'ın peyzaj düzenlemesini ve bakımını yapan DUK Peyzaj ile ortaklaşa tasarlanan projede AVM'nin içi ve dışı çiçek düzenlemeleri ile donatılacak. Özellikle Demokrasi Meydanı ve AVM'nin zemin katı rengarenk çiçeklerle ziyaretçilere görsel bir şölen yaşatacak.
 
Demokrasi Meydanı'nda kazayağı, katırtırnağı gibi yer örtücü bitkilerin peş peşe dizilimi ile oluşturulacak 1,20 metre uzunluğundaki kıvrımlı yeşil yolun yanı sıra sardunya, papatya, gaura, pitos, taflan, lavanta, bodur begonvil, strelitzia, cycas, şimşir, yasemin gibi bitkiler sergilenecek.
 
AVM'nin zemin katındaki etkinlik alanında kurulacak “Dinlenme Odası” ise ziyaretçilere çiçeklerden oluşan görsel bir ziyafet sunacak. Ayrıca odada bateri, ut ve davul gibi müzik enstrümanları da yer alacak. Bu katta yine birbirinden farklı çiçeklerin yanı sıra tadımlık kamkatlar misafirlere ikram edilecek.
 
Gelirler, Denizli Down Sendromu Derneği'ne bağışlanacak
Tüm bunların yanı sıra bir sosyal sorumluluk projesi de bu sergi ve görsel şölene eşlik edecek. AVM'ye gelen ziyaretçilere çiçek süsleme semineri verilecek ve bu seminerlerde elde edilen bitki düzenlemeleri ve ağırlıklı olarak üretilecek terrariumlar Denizli Down Sendromu Derneği'ne bağışlanmak üzere satışa çıkarılacak. “Terrarium ve Bitki Düzenleme Sanatı” atölyesi ise 9-12  Mayıs arasında her gün saat 14.00 – 16.00 ve 18.00 – 20.00 arasında düzenlenecek.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.