Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
04.05.2017

Bültene ait dosyalar

Gordion Card kazandırmaya devam ediyor
 
Ankara'nın önde gelen eğlence ve alışveriş merkezlerinden Gordion'un alışveriş kartı Gordion Card, kazandırmaya ve ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor.
 
5-14 Mayıs tarihleri arasında devam edecek kampanya kapsamında[1], Gordion'daki mağazalardan tek seferde aynı günde 250 TL alışverişe 25 TL, 500 TL alışverişe ise 50 TL yüklü Gordion Card hediye edilecek.
 
Ayrıca tüm yıl boyunca geçerli olacak şekilde, aynı günde toplamda 100 TL'lik alışverişini ibraz eden müşterilere Gordion Card ücretsiz olarak verilecek. Böylece kart sahipleri farklı kurumlarla yapılan anlaşmalar doğrultusunda fırsat ve indirimlerden de faydalanabilecek.
 
Stoklarla sınırlı olan kampanyada, Gordion Card alan müşteriler yıl boyunca aynı kart ile kampanyalara katılıp avantaj ve fırsatlardan yararlanabilecek.
 
Ankara'da Sadakat Kartı kapsamında Master Kart özelliği taşıyan tek kart olan Gordion Card, Gordion AVM'de MasterCard geçen tüm üye işyerlerinde ve Gordion AVM'nin anlaşmalı olduğu kurumlarda kullanılabiliyor.
 
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.gordion-avm.com/  
https://www.facebook.com/GordionAVM
https://twitter.com/ilovegordion
http://instagram.com/gordionlife
 
 
 
[1] Gordion Card, Gordion AVM'nin düzenleyeceği etkinlik ve kampanya fırsatlarından yararlanabilmeniz için oluşturulmuş ve Gordion AVM'de MasterCard geçen tüm üye işyerlerinde kullanabileceğiniz bir alışveriş kartıdır. Gordion AVM'nin Gordion Card kampanyasında aynı günde tek seferde yapacağınız 250-500 TL arası alışverişlerinize anında 25 TL, 500 TL ve üzeri alışverişlerinize anında 50 TL yüklü Gordion Card hediye edilecektir. Gordion AVM ziyaretçileri aynı gün yaptıkları alışveriş ile 1(BİR) kez kampanyaya katılma hakkı kazanır. Detaylı bilgi için www.gordion-avm.com adresini ziyaret edebilir veya 0312 233 70 00 no'lu telefonu arayabilirsiniz.  Kampanya 5 Mayıs 2017'de başlayıp 14 Mayıs 2017'de sona erecektir. Kampanya stoklarla sınırlı olduğu için kampanya kapsamında hediye edilecek Gordion Card'ın erken tükenmesi durumunda kampanya belirtilen tarihten erken sona erer.


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.