Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
28.04.2017

Bültene ait dosyalar

Ferman Akgül, Forum Çamlık'ta hayranlarıyla buluştu
 
Denizlili hayranlarıyla buluşan Manga Grubu'nun solisti Ferman Akgül, ilk solo çalışması “Yürüyorum İçimde” albümünden şarkılarını seslendirirken “Osmanlı Cadısı Tirnova” isimli kitabını da okurları için imzaladı.
 

Manga Grubu solisti Ferman Akgül, ilk solo albümü “Yürüyorum İçimde” ve yeni kitabı “Osmanlı Cadısı Tirnova”nın tanıtım turnesi kapsamında Denizli'nin alışveriş ve yaşam merkezi Forum Çamlık'ta sevenleriyle bir araya geldi.
 
Kurulan mini sahnede albümde yer alan şarkılarını hayranları için seslendiren Akgül, sevenleri ile bol bol görüntü ve fotoğraf da çektirdi. Yaklaşık 1,5 saat sahnede kalan Akgül daha sonra yazdığı “Osmanlı Cadısı Tirnova” kitabını da okurları için imzaladı.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.