Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
28.04.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Ankara Outlet'te miniklerle buluşan “Maşa ile Koca Ayı” yoğun ilgi üzerine uzatıldı
 
22 Nisan'dan bu yana Forum Ankara'da şarkı ve oyunlarla dolu sahne gösterilerini sergileyen “Maşa ve Koca Ayı” karakterlerinin özel gösterisi, çocukların ve ailelerin yoğun ilgisi üzerine 30 Nisan tarihine dek uzatıldı.
 
Ankara'nın alışveriş ve yaşam merkezi Forum Ankara Outlet'in çocuklar ve aileleri için nisan ayı boyunca düzenlediği aktivitelerden biri olan ünlü çizgi karakterler “Maşa ve Koca Ayı” gösterilerinin altı günlük programı, yoğun ilgi üzerine uzatıldı.
 
Tüm Ankaralı minikler ve aileleri, 30 Nisan 2017 tarihine dek saat 13.00 – 18.00 saatleri arasında Forum Ankara'da gösterilerine devam edecek olan “Maşa ve Koca Ayı”yı görmeye davetli.
 
Maşa adında küçük bir kız ile sirkten emekli Mişka adında bir ayı arasında geçen maceraları konu edinen, “Maşa ile Koca Ayı” şarkı ve oyunlarla dolu sahne gösterileri sergiliyor. Ücretsiz olan bu etkinlikle çocuklar aileleri ile birlikte Forum Ankara AVM'de keyifli bir gün geçirme fırsatı elde ediyor.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
www.forum-ankara.com
https://www.facebook.com/forumankaraavm
https://twitter.com/forumankaraavm
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.