Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
26.04.2017

Bültene ait dosyalar

Aydınlı gençler, Ferman Akgül ile tanışmak için Forum Aydın'a akın etti
 
Manga'nın solisti Ferman Akgül'ü ağırlayan Forum Aydın'da, gençler sanatçıyla tanışmak için uzun kuyruklar oluşturdu.
 
Manga'nın solisti Ferman Akgül, ilk solo albümü “Yürüyorum İçimde” ve yeni kitabı “Osmanlı Cadısı Tirnova”nın tanıtım turnesi kapsamında Aydın'ın alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın'da sevenleriyle bir araya geldi.
 
25 Nisan Salı günü Forum Aydın D&R organizasyonu ile gerçekleşen etkinlikte, Zeytin Meydanı'nı dolduran çoğunluğu öğrencilerden oluşan genç sevenleri, sanatçının eski ve yeni şarkılarını canlı dinleme fırsatını yakalarken kitap ve albüm imzalatıp, fotoğraf çektirmek için uzun kuyruklar oluşturdu.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumaydin.com/
https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.