Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
26.04.2017

Bültene ait dosyalar

EuroLeague Final Four FanZone, Marmara Forum'da kuruluyor
 
Basketbol severlerin heyecanla bekledikleri Türk Hava Yolları EuroLeague FanZone, 19-21 Mayıs arasında Marmara Forum'da yarışmaları, ünlü isimlerle söyleşileri ve konserleri ile gerçekleşecek.
 
Avrupa'nın en büyük basketbol organizasyonu Türk Hava Yolları EuroLeague'in taraftar alanı olan FanZone, 19-21 Mayıs tarihleri arasında Marmara Forum'da gerçekleşecek.
 
Basketbola, Anadolu Efes Spor Kulübü işbirliği ile yatırım yapan Marmara Forum, Avrupa'nın basketboldaki en büyük organizasyonuna ev sahipliği yapmanın heyecanını yaşıyor. Yarışmalar, sponsor etkinlikleri, Manga konseri gibi katılımcıların eğleneceği organizasyonda ayrıca ziyaretçiler efsanevi basketbolcular ile tanışma fırsatı da yakalayacak.
 
Etkinlikle ilgili açıklama yapan Marmara Forum Müdürü Hakan Altın, “Böylesine önemli uluslararası bir etkinliğe ev sahipliği yapacak olmaktan mutluluk duyuyoruz. 19-21 Mayıs tarihlerinde Avrupa'daki basketbol severlerin toplanma noktası olacağız. Mayıs ayında üç gün boyunca dünyanın kalbi Marmara Forum'da atacak. Önümüzdeki yıllarda da Marmara Forum'a hem ticari hem de prestij anlamında katkı yapacak yatırımlarımıza devam edeceğiz.'' dedi
 
Bu yıl Marmara Forum'da yapılacak EuroLeague FanZone, önceki yıllarda Londra'nın Trafalgar, Milano'nun Duomo, Madrid'in Plaza de Oriente ve Berlin'in Alexanderplatz meydanlarında düzenlenmişti.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.marmara-forum.com.tr/
https://www.facebook.com/marmaraforum
https://www.instagram.com/marmaraforum/
https://twitter.com/MarmaraForum
https://www.youtube.com/channel/UC_kVnvCNEc0qAHS9Ps-kOIA
https://tr.pinterest.com/marmaraforum/

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.