Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
25.04.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Magnesia'nın Lego etkinliği rekor katılımla tamamlandı
 
Forum Magnesia Alışveriş Merkezi'nde, 21-23 Nisan tarihlerinde çocukların en sevdiği oyunların başında gelen Lego konseptiyle düzenlenen etkinlik, 1.350 kişilik rekor katılımla sona erdi.
 
Forum Magnesia'nın şehirde bir ilke imza atarak 23 Nisan etkinlikleri kapsamında gerçekleştirdiği Lego Friends ve Lego City etkinlikleri tam 1.350 kişinin katılımıyla sona erdi. Manisa'nın en önemli çekim merkezi ve buluşma noktası Forum Magnesia AVM, ev sahipliği yaptığı renkli ve eğlenceli etkinlere bir yenisini daha ekledi. 21-23 Nisan tarihlerinde 3 gün boyunca saat 12.00-19.00 arasında AVM'yi ziyaret eden çocuklar, en sevdikleri oyunlardan biri olan Lego konseptiyle kurulan özel etkinlik alanlarından ücretsiz olarak faydalanma imkanı buldu.
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71

ceylann@marjinal.com.tr
http://www.forummagnesia.com/
https://www.facebook.com/ForumMagnesia/
https://twitter.com/ForumMagnesia

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.