Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
24.04.2017

Bültene ait dosyalar

Aydınlılar, 23 Nisan'ı Buray'ın konserinde coşkuyla kutladı
 
Forum Aydın'ın, geleneksel hale gelen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarında, yağmura rağmen coşku eksik olmadı.
 
Aydın'ın alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da geleneksel çocuk şenliği ve rengarenk aktivitelerle kutladı.
 
21-23 Nisan arasında yapılan birbirinden eğlenceli etkinlikler sayesinde çocuklar ve aileleri üç gün boyunca bayram coşkusunu yaşadı. Yeni kuşağın genç ve başarılı sesi Buray, 22 Nisan Cumartesi günü verdiği mini konserle göz doldururken, yağmura rağmen Forum Aydın'a akın eden hayranları da Buray'ı sevindirdi. Hayranlarına uzun süre imza dağıtan Buray, Aydın'da “hayatı boyunca unutamayacağı bir buluşma” gerçekleştirdiğini söyledi.
 
Forum Aydın'ın 14-16 Nisan'da gerçekleştirdiği ”Hayalimdeki Tatil” konulu resim yarışmasının kazananları ise 23 Nisan günü açıklandı. Ödül töreninde birinci olan Zeynep Sena Caner Paris Disneyland gezisi, ikinci olan İsmail Aktaş Sony PS4, üçüncü olan Neslihan Bal ise mini iPad hediyelerini teslim aldı. Cansın Güleryüz, Eda Özkan ve Ceyda Çolakkol ise mansiyon ödülüne sahip oldu.
 
23 Nisan pazar günü etkinliklerin hız kesmeden devam ettiği Forum Aydın'da 23 Nisan bayram korteji bando, çocuklar ve ailelerinin katılımıyla coşkulu bir kalabalık eşliğinde gerçekleşti. Çocuk dansları ve çocuk korolarının gösterileriyle Forum Aydın'da bayram coşkusu doyasıya yaşandı.
 

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumaydin.com/
https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.