Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
24.04.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Çamlık'ta Buray coşkusu
 
Denizli'nin yaşam merkezi Forum Çamlık, yeni kuşağın genç ve başarılı sesi Buray'ı ağırladı. 22 Nisan günü coşkulu bir mini konser gerçekleştiren Buray'ın hayranları, Forum Çamlık'a akın etti.
 
Şehrin buluşma noktası Forum Çamlık, 22 Nisan Cumartesi günü coşkulu bir kalabalığa ev sahipliği yaptı. Yeni neslin beğenilen sesi Buray, Forum Çamlık'ta hayranlarıyla buluşarak mini bir konser gerçekleştirdi. Konserin ardından Forum Çamlık'a akın eden kalabalığa imza dağıtan Buray, şarkılarına eşlik eden tüm ziyaretçilere keyifli anlar yaşattı.
 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumcamlik.com/
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 


 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.