Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
21.04.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Çamlık'ta çocukların karikatürleri ücretsiz çizilecek
 
Forum Çamlık, “Gülmek Sana Yakışıyor Denizli” sloganı altında bu sefer çocukları güldürmeye hazırlanıyor.
 

Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında çocukları mutlu edecek eğlenceli bir etkinlik gerçekleştirecek.
 
Genç karikatür sanatçısı Olcay Tosun, 21 ve 23 Nisan günlerinde saat 14.00 ila 21.00 arasında Forum Çamlık'a gelen çocukların karikatürlerini ücretsiz çizerek kendilerine hediye edecek. Tosun'un dijital ekranda yapacağı çizimler aynı zamanda zemin katta kurulacak sahnede ekrana yansıtılarak tüm misafirlere anlık olarak izletilecek.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.