Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
20.04.2017

Bültene ait dosyalar


Aydınlılar, 23 Nisan'ı Buray'ın konserinde coşkuyla kutlayacak
 
Forum Aydın'ın, geleneksel hale gelen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarında, çocuklar ve aileleri üç gün boyunca birlikte eğlenceli vakit geçirme fırsatı yakalayacak.
 
Aydın'ın alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da geleneksel çocuk şenliği ile kutlayacak.
 
21-23 Nisan arasında yapılacak birbirinden eğlenceli etkinlikler sayesinde çocuklar ve aileleri üç gün boyunca birlikte eğlenceli vakit geçirme fırsatı yakalayacak. Etkinlikler kapsamında yeni kuşağın genç ve başarılı sesi Buray, 22 Nisan Cumartesi günü saat 18.00'de Zeytin Meydanı'nda vereceği mini konserle sevenlerini müzikle coşturacak. Daha sonra Buray hayranları için imza günü düzenlenecek.
 
Konser ardından yine aynı meydanda Forum Aydın'ın 14-16 Nisan'da gerçekleştirdiği ”Hayalimdeki Tatil” konulu resim yarışmasının kazananları açıklanacak. Ödül töreninde birinciye Paris Disneyland gezisi, ikinciye Sony PS4, üçüncüye ise mini iPad hediye edilecek.
 
23 Nisan pazar günü de etkinlikler saat 10.00'dan saat 18.00'e kadar hız kesmeden devam edecek. Akıl Oyunları Atölyesi'nin yanı sıra saat 14.00'te Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Korteji gerçekleştirilecek. Kortej ardından Zeytin Meydan'ında Çocuk Halk Dansları Gösterileri ve Çocuk Korosu Bahar Konseri ile katılımcılar 23 Nisan coşkusunu doyasıya yaşayacak.
 
Tüm bunların yanı sıra 21 Nisan ile 23 Nisan arasında Prof. Dr. Atilla Atar ve Başak Koleji öğrencilerinin “Özgün Baskı Resim Sergisi” de düzenlenecek.
 
3 gün sürecek etkinliklerin takvimi şu şekilde:

21-23 Nisan
Prof. Dr. Atilla Atar ve Başak Koleji öğrencileri Özgün Baskı Resim Sergisi (İncir Sokak)
 
22 Nisan
18.00: Buray, Mini Konser ve İmza Günü (Zeytin Meydanı)
18.30: Forum Aydın 23 Nisan Resim Yarışması Ödül Töreni (Zeytin Meydanı)
 
23 Nisan
10.00 - 18.00: Akıl Oyunları Atölyesi (İncir Sokak)
14.00: Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Korteji (AVM sokakları)
14.30: Çocuk Halk Dansları Gösterileri (Zeytin Meydanı)
16.00: Çocuk Korosu Bahar Konseri (Zeytin Meydanı)
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumaydin.com/
https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.