Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
18.04.2017

Bültene ait dosyalar

23 Nisan'da çocuklar “doktor” olacak
 
Forum Gaziantep Çocuk Kulübü, bu kez 23 Nisan Çocuk Bayramı'na özel eğitici bir atölye çalışması düzenlemeye hazırlanıyor. 22-23 Nisan günlerinde yapılacak “Doktorluk Atölyesi” sayesinde minikler hem eğlenecek hem de bu meslek hakkında bilgilendirilecek.
 
Forum Gaziantep Çocuk Kulübü'nün, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na özel olarak 22-23 Nisan günlerinde düzenleyeceği “Doktorluk Atölyesi” sayesinde çocuklar eğlenceli aktivitelerle ve eğitici oyunlarla bu önemli mesleği tanıma fırsatını yakalayacak.
 
Katılımın ücretsiz olduğu atölyeye katılacak çocuklara doktor önlüğü giydirilecek ve stetoskop verilecek. Atölye alanında; vücudumuzu tanıyalım, sağlıklı beslenme, Bay Hasta'yı iyileştirelim, iç organları tanıtıcı yap-boz, şablon boyama ve boyama duvarı gibi birbirinden eğlenceli ve eğitici ekinliklere katılacak çocukların daha sonra doktorluk temalı fotoğraf panosu önünde fotoğrafları çekilecek ve kendilerine katılım sertifikaları verilecek.
 
Atölye çalışmaları sırasında çekilecek videolar ise kısa bir kurguyla Forum Gaziantep'in sosyal medya hesaplarından paylaşılacak.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
www.forumgaziantep.com
https://www.facebook.com/ForumGaziantepAlisverisMerkezi
https://twitter.com/forum_gaziantep   
https://www.instagram.com/forum_gaziantep/

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.